Ужгородські спортсмени долучилися до прибирання міста (ФОТО)

По всій країні в рамках акції “Зробимо Україну чистою” пройшли суботники. Не залишились осторонь і ужгородці.
Активісти прибирали все місто, ну а хлопці з “Ужгородської Федерації Єдиноборств” та ГО “Кардинальні зміни” долучилися до приведення до ладу Підзамкового парку. Кажуть, що про прибирання цієї території дізналися із соціальних мереж. В теплу пору року частенько займаються на прилеглому до території парку стадіоні, а тому вирішили приєднатися до команди активістів, які збиралися саме тут. “До того ж, ми передивилися декілька пропозицій щодо місць проведення суботника. Там було вже досить багато бажаючих, а Підзамковий парк якось залишився осторонь. А тут ще випадково дізналися, що збирається компанія людей, які хотіли б навести лад в цьому затишному парку. Вони тут щодня бігали та бачили, у якому ганебному стані ця територія. І це при тому, що поряд знаходиться стадіон, гуляють діти…”,- пояснив свій вибір президент асоціації “УФЄ” Євген Молнар.
До тих слів приєдналися і хлопці з Федерації, які підтримали його ініціативу. ” Якщо не ми, то хто ж? Я вважаю, що не варто чекати, доки хтось прийде та щось зробе для нас, хтось наведе навкруги лад… Треба самому ставати та щось робити для себе, для свого міста. Адже так хочеться ним пишатися! І не тільки містом, а й собою, своєю роботою. Знати, що робиш щось важливе, значне. Ось ми працювали, а поряд ходили діти. І вони мали змогу побачити, як потрібно жити, як ставитися до свого міста, до порядку, до праці. Якщо хочемо зробити наш улюблений Ужгород справжньою туристичною перлиною країни, то усі разом маємо прикласти до того зусилля”,- додав від себе Василь Тодавчич.
Всього лише кілька годин – і з-під груди сміття визирнуло справжнє яскраве обличчя Підзамкового парку. Чисто, зелено, дорожки підметені, лавиці пофарбовані. Краса! Тепер не тільки самому приємно сюди зазирнути, а й з дітьми не соромно на годинку-другу прогулятися. Так тримати, хлопці! Гарний приклад подаєте для містян та для підростаючого покоління!
уфеуфе2
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *