Ужгородські школярі з понеділка знов сядуть за парти

школярНа засіданні комісії з питань епідеміологічного стану в Ужгороді більшість проголосували за припинення карантину в загальноосвітніх навчальних закладах міста. Про це повідомляє офіційний сайт Ужгородської міської ради.

Проте в СЕС переконували, що є необхідність продовжити карантин ще на 2 дні, оскільки для зменшення епідситуації карантин в школах мінімально має тривати 14 днів.
Водночас в управлінні освіти наголошують, що навчальну програму доведеться наздоганяти в посиленому режимі, починається підготовна до ЗНО, тому для вчителів два дні означають дуже багато.

Про покращення ситуації з дитячою захворюваністю в місті повідомив головний лікар міської дитячої лікарні Ігор Рошко. Він зазначив, що за останні кілька тижнів серед школярів стало хворих менше, але наразі високий показник захворюваності у дітей 2-4 років.

Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов схилився до думки, що додаткові два дні зупинення навчання дадуть менший ефект у профілактиці захворюваності, ніж негативу в навчальному процесі. Саме тому керівник міста закликав проголосувати спеціалістів комісії,більшість вирішила припинити карантин у неділю – 15 лютого, – йдеться у повідомленні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *