Categories Новини

Ужгородські школярі визначали найсильніших

школа-змаганняВ Ужгороді завершилися відбіркові  тури традиційної першості серед школярів із силового багатоборства, що включає підтягування на перекладині, жим штанги лежачи на рази, та армрестлінг.

9 квітня,  змагання четвертого відбіркового дня приймала спеціалізована школа-інтернат. Приємно, що привітати юних спортсменів і побажати їм сили фізичної і духовної , завітали воїни 128 гірсько піхотної бригади, котрі нещодавно повернулись із зони бойових дій.

Змагались команди ЗОШ № 1, ЗОШ № 2, ЗОШ №3, ЗОШ № 20 та господарів майданчику.

Змагання традіційно почали із жиму штанги лежачи та підтягування на перекладині, і закічили армрестлінгом.

В жимі штанги лежачи ( вага снаряду50 кг) переможцем із результатом 49 раз став Гирба Володимир ( ліцей-інтернат), другий із результатом 38 раз учень ЗОШ № 1 Повханич Іван, і третім Ніштор Михайло із ЗОШ № 2, 35 повторів

У підтягуванні на перекладині переміг з результатом 32 рази Самсонов Леонід ( ЗОШ № 3 ). Друге місце із результатом 25 раз поділили учень 20 школи Марченко Олексій і учень спеціалізованої школи-інтернату Шпілька Антон, із цієї ж команди і третій призер Штимак Максим ( 24 рази )

В армрестлінгу серед дівчат всі призові місця за командою господарів, перемогла тут Мелекесцева Анастасія. Набагато запекліша боротьба розгорнулась серед хлопців, учасники старались із усіх сил, кожен хотів перемоги, котра врешті ( вже вдруге цього дня ), дісталась Леоніду Самсонову. Друге і третя місця посіли учні другої школи Єшлін Даниїл та Василиндра Валентин.

В командному заліку перемогла команда господарів, спеціалізованої школи-інтернату

Всі призери отримали подарунки від фітнес центру «Вайпер Джім»

У загальноміському фіналі візьмуть участь команди-переможці відбіркових турів, а також переможці і призери кожного туру в окремих вправах. Фінал відбудеться 15 квітня у ЗОШ № 3, початок о 14.00

Команда-переможець вже традиційно отримає знаряддя для занять силовим спортом.