Ужгородські подвір’я стають спортивними (ВІДЕО)

Останнім часом в Ужгороді все більше отримує розповсюдження здоровий спосіб життя. Це і забіги, і велозаїзди, і різні класичні та нові види спорту. І не останню роль у поширенні такого руху відіграють професійні спортсмени та громадські діячі Ужгороду. Так, «Ужгородська Федерація Єдиноборств» (Президент- Євген Молнар) та організація «Street Workout Uzhgorod» ( голова- Владислав Рущак) об’єднали свої зусилля у прагненні долучити якомога більше молоді до спорту як професійного, так і аматорського. Так, останнім часом були представлені проекти для фізичного та особистого розвитку молоді «Здорові подвір’я нашого міста» та «Здорова молодь – наше майбутнє».
До теоретичної складової цього проекту входять різні лекції, які проводяться у навчальних закладах. Включають вони такі теми як: здоровий спосіб життя, шкода здоров’ю, яку приносить тютюнопаління , вживання наркотиків та алкоголю, а також залежність від соціальних мереж, здорове харчування, саморозвиток, ставлення до суспільства, відповідальність у взаємовідносинах з людьми тощо.
Для того, аби молодь могла займатися спортом незалежно від сімейного статку( а в такий скрутний час, на превеликий жаль, таких все більше) було прийнято рішення звести нові відкриті спортмайданчики в місті. Приєдналися до таких благих намірів й інші небайдужі люди. Так, “Ужгородська Федерація Єдиноборств”( Президент – Євген Молнар) та ГО «Кардинальні зміни» ( голова – Андрій Зацаринний)  сприяли як фінансово, так і фізично при встановленні обладнання на майданчиках.
Ну і , звичайно ж, видовища. Різноманітні фестивалі та показові виступи: адже лише власним прикладом можна надихнути молодь на здоровий спосіб життя.
Не в останню чергу саме завдяки такій командній роботі в Ужгороді за останній час досить багато людей вже приєдналися до здорового руху.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *