Categories Новини

Ужгородські міліціонери спершу знайшли крадія, а потім – потерпілого

крадіжкаПрофесіонелізм Ужгородських міліціонерів допоміг розкрити крадіжку гаманця, про яку потерпілий навіт не здогадувався. Чоловік думав, що гаманець втратив з власної необережності або десь забув…

Під час обходу адміністративної дільниці дільничні інспектори міліції Ужгорода, побачили молодика, який вештався біля одного з будинків по вул. Минайській. При появі міліціонерів у формі, чоловік заметушився та почав тікати. Наздогнавши його, правоохоронці відрекомендувалися, пред’явили посвідчення працівників міліції та попросили чоловіка пред’явити документи, які б засвідчували його особу. Після чого, молодик вийняв з кишені своєї куртки чоловічий гаманець, в якому знаходилися документи та банківські картки на імя іншої особи.

Як пояснив молодик, що ще в грудні минулого року, гаманець поцупив у одного з чоловіків, які йшли напітпитку по вул. Можайського в Ужгороді. В той ввечері під час прогулянки він побачив двох чоловіків напітпитку, які вийшли тримаючись один за одного, з одного тамтешнього кафе. Вирішив піти за ними. Невздовзі, будучи у стані алкогольного сп’яніння, один з них впав на землю, а інший намагався йому допомогти підвестися. В останнього – з кишені куртки визирав гаманець. Цим і скористався професійний крадій. Він спокійно підійшов до потерпілого, забрав гаманець та покинув місце скоєння злочину. Крім того правопорушник зізнався, що в даному гаманці знаходилися, крім вищезазначених речей, ще й 4450 гривень, які він витратив на їжу, алкоголь та цигарки.

Згодом правоохоронці встановили особу потерпілого. Ним виявився 48-річний ужгородець. Коли міліціонери прийшли до нього додому та повернули гаманець з документами та банківськими картками – чоловік сильно здивувався. Він думав, що гаманець втратив з власної необережності.

Було встановлено, що правопорушник неодноразово притягався до відповідальності. За свої 34 роки життя, він встиг скоїти чимало злочинів. На його рахунку є – розбій, грабіж та крадіжки за їх вчинення провів близько 15 років у місцях позбавлення волі.

Наразі відносно крадія відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), санкція якої передбачає покарання у вигляді виплати штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виконання виправних робіт на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Правопорушник спілкується з міліціонерами. Триває слідство.

Діана ДОРОГІЙ,
Ужгородський МВ УМВС

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *