Ужгородські “Карпати” декласують прибалтійок

Перший єврокубковий матч, у суботу, 5 жовтня, зіграли ужгородські «Карпати» проти литовського «Жальгіріса». На гру, підтримати чемпіона України, прийшов і керівник краю, почесний президент ГК «Карпати» Олександр Ледида.
Карпати
Перший матч Кубку європейської гандбольної федерації видався більш ніж напруженим. Господаркам з перших хвилин гри вдалося вирватися вперед. Проте гості невдовзі змогли наздогнати карпатівок і зрівняти рахунок. Атаки ужгородських гандболісток вдало блокували гандболістки «Жальгіріса», які, у свою чергу, раз за разом вражали ворота суперниць. Кілька останніх хвилин гри стали вирішальними і видалися більш, ніж напруженими. Врешті перший тайм завершився з рахунком 14:11 на користь українського клубу.
Друга половина гри видалася більш видовищною. Врешті карпатівкам вдалося покращити результативність своїх атак. Гра з кожної хвилиною ставала все агресивнішою. Численні тайм-аути, які брали тренери, вочевидь результативнішими стали для підопічних Бориса Петровського. Підсумок гри – 28:23.
Уже за тиждень ужгородські «Карпати» поїдуть до Литви, щоб зіграти матч-відповідь, який і стане вирішальним у єврокубковому протистоянні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.