Ужгородські дітки з малозабезпечених сімей можуть залишитися без подарунків від Миколая

подарункиЗа чотири дні акції «Подаруй іграшку дитині!» в Ужгороді Товариство Червоного Хреста майже не назбирало подарунків. Представники цієї громадської організації розповіли, що такого не було у жоден із попередніх років.
Зібрані іграшки, книги та солодощі планують передати родинам, які опинилися в складних життєвих обставинах і знаходяться під опікою Ужгородського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Пожертву можна зробити  в офісі Червоного Хреста (Жупанатська, 3, територія художнього музею, тел. 61-64-53, 61-47-71) та у «соціальному кошику» в супермаркеті.
«Буквально пару іграшок принесли ужгородці. Абсолютно немає ні солодощів, ні одягу, такого раніше не бувало. При цьому люди до нас телефонують, розпитують, але потім не приходять. Ми з понеділка чергуватимемо у «Дасторі» з 16 до 18 години», – родповідають у Червоному Хресті.
Пов’язують таку ситуацію з тим, що Товариство Червоного Хреста цього року змінило адресу та з тим, що рівень життя закарпатців знизився, відтак не всім родинам вдається забезпечити «прихід Миколая» навіть до своїх діток.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *