Ужгородські депутати відбирають землю в лікарні і поліклініки

Ужгородські депутати відбирають землю в лікарні і поліклініки
Список депутатів, які проголосували ЗА: П. Маєрчик, В. Глагола, А. Ковальський, В. Смірнов, В. Мильо (всі вони входять в земельну комісію).
30 соток землі розташовані на вул. Грибоєдова, між будівлями міської лікарні та поліклініки. Завтра сесія ради розгляне питання про їхню безкоштовну передачу нібито для потреб учасників АТО (схема, коли земельні ділянки виводяться на підставних осіб). Цього разу землю виводять через «піджаків»-прикордонників.
Раніше цю землю міська влада планувала продати на аукціоні, всі кошти з якого надійшли б у бюджет – а це приблизно 4 млн. 300 тис. грн.
Однак, депутати передумали і вирішили передати її безкоштовно на підставних осіб. За відповідну рекомендацію проголосували одноголосно всі 5 членів земельної комісії, які були присутні на засіданні. Причини такого депутатського рішення всім зрозумілі, однак точна сума «причин» поки що невідома.
Супровід питанню серед депутатського корпусу забезпечують голова земельної комісії В. Мильо та його кум, секретар Міської ради Арсен Мелкумян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *