Ужгородські активісти самотужки приводять до ладу місто (ФОТО)

Активісти громадської організації “Ужгородська Федерація Єдиноборств” (ГО “Кардинальні зміни”) успішно продовжують допомагати мешканцям міста.

Цього разу взялися і відремонтували три під’їзди по вул. Станційній, 14. Пофарбували і полагодили вхідні двері шляхом заміни ручок, встановлення гачків, засувок та пружин. Окрім цього, поспілкувалися з громадянами, поінформували їх про свої наміри та дізналися про те, чого насправді не вистачає людям, котрі проживають у цьому районі міста.

В ході спілкування з людьми, було окреслено головні проблеми нужденних сімей, а також було вирішено проблемне питання з приводу харчування пенсіонерів.

Окрім цього, громадські активісти залучили до виконання цих ремонтних робіт людей-інвалідів з вадами слуху та мовлення. Таким чином, в умовах високого рівня безробіття та скрутного становища в суспільстві, активісти в першу чергу надають можливість заробити тим людям, які найбільше цього потребують.

Євген Молнар, член виконавчого комітету Ужгородської міської ради, президент ГО “Ужгородська Федерація Єдиноборств” (ГО “Кардинальні зміни”) зазначив: “Це вже не перший будинок у цьому районі міста, ми й надалі будемо допомагати ужгородцям і на зробленому не зупинимось”.

Прес-служба ГО “Ужгородська Федерація Єдиноборств” (ГО “Кардинальні зміни”)

молнар2 двері двері2 двері3 двері4 двері5 двері6 двері7 молнар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *