Ужгородські активісти переслідують політичні чи особисті цілі?

гуртожитокДнями до приміщення Ужгородського торгово-економічного коледжу зайшла група осіб близько пяти  чоловіків  у камуфляжній формі, які представилися членами ГО “Народна  самооборона”. Середних них були присутніми Віталій Грегор та Сергій Шокарєв. 

Метою візиту вказаних осіб була зустріч з керівником установи, яка в той час перебувала разом із студентами на Дні здоров’я в с.Оріховиця.Не маючи на те ніяких підстав люди в камуфляжах почали погрожувати скласти акт про відсутність директора коледжу на робочому місці, остання змушена була покинути студентів і йти на розмову з “громадськими активістами”.

Як виявилося, вказані особи прийшли з вимогою до керівника УТЕКу заставити, або вплинути  на  завідувача  гуртожитком коледжу, який належить Міністерству освіти України, видати довідку про місце проживання незареєстрованих згідно чинного законодавства дітей громадянки Сирбу К. Остання, переслідуючи свої особисті цілі звернулася з листом-заявою  до вищезгаданого  ГО з проханням допомогти їй отримати довідку, яка потрібна  для отримання субсидії. У ході вивчення  даних обставин встановлено, що завідувач гуртожитку  та адміністрація коледжу ще місяць назад  довели до відома мешканки студенського гуртожитку Катерини  Сирбу  порядок отримання потрібного їй  документу. Однак, остання проігнорувала надані їй  рекомендації, вирішила обійти правові норми та виконання договору найму проживання в гуртожитку, звернулася зі скаргою на дії завідувача. В заяві наголосила, що  нібито та  зловживає посадовим становищем і створює умови для отримання хабара за надання довідки. Для більшої ваги через свого знайомого Шокарева Сергія вирішила залучитися підтримкою ГО  “Народна Самооборона”.    У ході перевірки  інформації встановлено, що дані звинувачення є надуманим, оскільки  прибулий в коледж у складі групи захищати інтереси скаржниці   мешканець того ж  студентського гуртожитку Сергій Шокарев в цьому році   сам неодноразово звертався до завідувача  гуртожитком з метою отримання довідок, які  йому були    надані  згідно правового поля. Доречі, практично увесь необхідний перелік документів, який є обовязковим,  ним  був наданий.  Як пояснила завідувач гуртожитку  перелік необхідних  документів для отримання довідок  міститься на дошці оголошень.
Виходить, що людина добросовісно виконує свої обов’язки, працює в правовому полі держави, а на неї “наїжджають” громадяни, які залучившись підтримкою громадського обєднання хочуть  вирішити свої питання порушивши закон, абож це є свідченням правового нігілізму.
Цей візит не робить честі і прибулим в коледж представникам ГО ” Народна самооборона”,  виходить, що їх використали “в темну”, бо не хочеться вірити, що неперевіривши елементарно інформацію беруться відстоювати права недобросовісних громадян або,  можливо, хтось із  них переслідує свої особисті цілі. Перед виборами всім потрібний піар, але як бачимо можна себе  “по-різному ” зарекомендувати. Для чого ж тоді відбулася Революція Гідності. Вседозволеність чиновницького апарату хочуть замінити вседозволеністю активістів?
Так і до руйнації державницьких устоїв недалеко., тим більш,що на Сході триває агресія Росії, а в середині країни робиться дестабілізація і хаос.

Просимо з розумінням віднестися до нашої статті достойних поваги, чесних,  громадських активістів,  щирих патріотів,  які  непокладаючи рук та нешкодуючи своїх сил трудяться на благо Батьківщини в непростий для неї час, а всіх громадян закликати  до порядності,  поваги один до одного, та бути уважними щодо діяльності тих чи інших політичних сил. СЛАВА УКРАЇНІ!

Ліна Зарічна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *