Ужгородське віче “наїхало” на правоохоронців, Балогу та Ледиду

пікет4Ужгородське віче, що зібралося під стінами Закарпатської ОДА висунуло свої вимоги до органів прокуратури, МВС, СБУ, судів та  голів ОДА і Закарпатської облради
РЕЗОЛЮЦІЯ УЖГОРОДСЬКОГО НАРОДНОГО ВІЧЕ

02 лютого 2014 року м. Ужгород

Ми, учасники Ужгородського Народного Віче, усвідомлюючи свою відповідальність за суспільно-політичну та економічну кризову ситуацію в Україні, реалізовуючи своє природне право на гідне життя надане нам Господом Богом та реалізуючи надані нам Конституцією України права і свободи, з метою захисту прав і законних інтересів місцевих громад, через пряме волевиявлення народу
в и м а г а є м о :
1. Державним органам правлячого режиму, органам прокуратури, міліції та суду негайно звільнити всіх без виключення активістів протестних акцій, борців за конституційні права і свободи та державну незалежність і територіальну цілісність України, яких антинародний режим партії Регіонів і Комуністичної партії утримує у в’язницях як новітніх політичних в’язнів і заручників.
2. Органам прокуратури, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України притягнути до кримінальної відповідальності організаторів і виконавців кривавих антиконституційних наказів, які призвели до масового порушення конституційних прав і свобод громадян та багаточисельних людських жертв.
3. Верховній Раді України невідкладно розглянути і ухвалити рішення про призначення дострокових виборів президента України, Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування в Україні.
4. Верховній Раді України невідкладно розглянути і ухвалити рішення про перехід України до парламентсько-президентської Республіки, відновлення дії законів та Конституції України, що були ухвалені підчас відповідних політичних реформ у 2004 році.
5. Верховній Раді України увести систему виборів народних депутатів і депутатів місцевих Рад з відкритими списками і процедурою голосування за конкретних кандидатів у депутати, висуванців тієї чи іншої політичної партії та зберегти право самовисунення кандидатом у депутати усіх рівнів за кожним громадянином, по виборчих округах.
6. В процесі подальшого реформування політичної влади в Україні та недопущення її узурпації окремими олігархічними та сімейними кланами, забезпечення гарантій реалізації конституційних прав і свобод громадян увести в Україні виборність суддів, начальників міліції та прокурорів.
7. З метою організації належного народного контролю за діяльністю органів державної влади і місцевого самоврядування, у відповідності до Конституції та діючого законодавства України, Закарпатській обласній раді завершити процес створення та легімітизації Закарпатської обласної Народної ради як консультаційно-дорадчого органу народного представництва (громадської ради), до складу якої повинні увійти як депутати, так і представники широкого громадського активу опозиційних політичних партій, громадських організацій та громадських активістів.
8. Керівництву Закарпатської обласної ради (голова Іван Балога) та Закарпатській обласній державній адміністрації (голова Олександр Ледида) надати для організації належної роботи і функціонування Закарпатської обласної Народної ради та її виконавчих органів необхідну кількість приміщень в адміністративній будівлі на пл. Народній, 4 в Ужгороді та забезпечити її роботу матеріально-технічим ресурсом.
9. Органам державної влади та місцевого самоврядування припинити порушення конституційних прав і свобод громадян, не порушувати законні права на свободу слова представників засобів масової інформації, не здійснювати адміністративний тиск на працівників бюджетної сфери та припинити залякування громадян у зв’язку із їх участю в протестних акціях проти антинародного режиму.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *