За використання води закарпатські платники перерахували понад 9,5 млн. грн.

За використання води закарпатські платники перерахували понад 9,5 млн. грн.
гривняТаку суму протягом 2013 року перерахували до казни закарпатські платники збору за спеціальне використання води. Як зазначають фахівці Головного управління Міндоходів у Закарпатській області, ці надходження у порівнянні з 2012 роком збільшились на понад 1 млн. 400 тис. грн.

 

 

Наразі на Закарпатті зареєстровано 4782 юридичні та фізичні особи-підприємці – платники збору за спеціальне використання води.

 

 

Варто зазначити, що базовий (звітний) період для збору дорівнює календарному кварталу. Платники збору обчислюють суму збору наростаючим підсумком з початку року та складають податкові декларації за формою, встановленою в порядку, передбаченою статтею 46 Податкового кодексу.

 

 

Відповідно до статті 323 Податкового кодексу України, платниками збору є водокористувачі – суб’єкти господарювання незалежно від форм власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи (крім бюджетних установ), постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи – підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів або від первинних або інших водокористувачів, та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.

 

 

Інформаційно-комунікаційний відділ

 

Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *