Ужгородська «ВАТАГА» – Кращий лабух України!

У неділю, 11 січня, завершився Турнір небитих музикантів «Лабух-шоу», який, останні майже три місяці, виходив в ефірі телеканалу «ЗІК». Участь у цьому проекті взяли два колективи із Закарпаття: мукачівські «Руснаки» і ужгородська «ВАТАГА». І от останнім вдалося не тільки пройти усі етапи турніру і гордо представити наш край, а ще й впевнено і яскраво перемогти у супер-фіналі!

ватага

Все почалося в жовтні 2014-го, коли у Мукачівському замку місцевий «Рокаш» на правах «газдів» відбирав серед 10-ти закарпатських «лабухів» двох представників, які мали поїхати до Львова і поборотися за перемогу. Там «пацанчики» з «ВАТАГИ» вирішили використати шанс на повну, і зігравши фрагмент «Кармен» Ж.Бізе в несподівано «блатному» варіанті та ще й по-закарпатськи, вирвали перемогу у регіональному відборі.

До Львова з’їхалося 10 гуртів, які представили Закарпаття, Львівщину, Івано-Франківщину, Тернопіль, Рівне і Волинь. Цікавості змаганням додавало те, що гурти були абсолютно різнопланові: і троїсті гуцульські музики, і народні колективи, і класичні кавер-бенди. Однак «тіпочки в адідасах» вирізнялися одразу. І не тільки образами, які першими впадали в око. Але й майстерністю музичного виконання і вмінням швидко і вдало імпровізувати, що неодноразово було відзначено суддями проекту.

Олександр Мерявчик, фронт-мен: «-Насправді організатори постійно вигадували різні завдання, які змушували вмикати всі резерви креативу і експромтом артистично видавати пісні, які ми, подеколи, вперше чули. Та в цьому і був спортивний інтерес! Ми справді були одним цілим, справжньою командою! Хоча, якщо чесно, конкуренція була висока, нам протистояли професійні музиканти і дуже харизматичні артисти».

Володимир Щобак, трубач:

«-Це був дуже класний проект. Ми чудово провели час і завели цілу купу нових знайомств. Ми дякуємо всім хто в нас вірив і підтримував. І землякам-закарпатцям і всім іншим, хто став нашим прихильником за час проекту. Думаю скоро побачимося!»

За словами хлопців, виграш вони вже «отоварили», отримавши собі професійну музичну апаратуру, завдяки якій тепер звучатимуть ще краще. Та окрім матеріального заохочення, «ВАТАГА» отримала не аби який творчий імпульс. Вже в найближчих планах колективу сольний концерт у Львові а далі тур на правах переможця «Лабух-шоу» по українським містам.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *