Ужгородська “Свобода” наїхала на Погорєлова

В Ужгородській міській раді свободівці зафіксували диктатуру “мера” і кнопкодавство “регіоналів”

Організація незадоволена тим, як проходять сесії Ужгородської міської ради. Ось яке звернення розповсюдила Прес-служба свободівців.

VID-20130618-00031

18 червня 2013 року відбулося пленарне засідання сесії Ужгородської міської ради. З-поміж головних питань, внесених на розгляд депутатів, – надання 405 тис. грн. з бюджету на фінансування місцевих телеканалів та продаж права власности на земельну ділянку, на якій розташований кінотеатр “Ужгород” товариству “Кінокомплекс Ужгород”. Кінотеатр є приватною власністю сина чинного міського голови Андрія Погорєлова. Як відомо, місцеві телекомпанії, крім ЗОДТРК “Тиса-1”, є у приватній власності і, за різними даними, належать представникам влади та її близькому оточенню. Очевидно, що міська влада в особі Партії регіонів, спрямовуючи значні кошти на телеканали, фактично ділить бюджет міста між підконтрольними їй компаніями.

Як розповів голова Ужгородської міської організації ВО “Свобода” Томаш Лелекач, на сесії зареєструвалися 49 депутатів, а неозброєним оком було видно, що в залі їх суттєво менше. “Перед сесією заступник міського голови Юрій Бєляков – місцевий “дерегент піаністів” а-ля Чєчєтов – розкладав депутатські картки у систему для голосування, чим сфальшував легітимність сесії. Цього добродія, коли він порушував норму про персональне голосування, свободівці зловили на гарячому і на минулій сесії міської ради, коли “пакетом” роздавали зелені зони міста у приватну власність. Голосування депутатів чужими картками міський голова ігнорував, не зважаючи на зауваження інших депутатів. У підсумку цього шабашу в стінах Ужгородської міськради опозиціонерів залишилося заледве 5 депутатів, решта – відверті “тушки”, – розповів свободівець.

Будь-які пропозиції та зауваження депутатів від опозиційних сил В.Погорєлов розцінив як “черговий піар-хід”. Самі ж депутати від опозиції, які отримали проєкти рішень та порядок денний за півдня до сесії, побачили там низку земельних питань, які неприховано лобіював заступник міського голови.

Ужгородська міська організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” вважає засідання сесії Ужгородської міської ради, яке відбулося 18 червня, нелегітимним. “Ми будемо звертатися до уповноваженого від ВО “Свобода” в Закарпатті народного депутата України Валерія Чернякова з проханням вимагати від прокуратури дати правову оцінку фактам порушення регламенту діяльности Ужгородської міської ради та неправомірної діяльности її голови”, – зазначив свободівець Томаш Лелекач.

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО «Свобода»

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *