Ужгородська міськрада дала зелене світло підприємству через яке мер Андріїв отримав 6 корупційних протоколів

Ужгородська міськрада дала зелене світло підприємству через яке мер Андріїв отримав 6 корупційних протоколів

На останній сесії Ужгородської міськради депутатський корпус підтримав рішення надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки 0,0922 га товариству з обмеженою відповідальністю «МИСЛО»  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на пл. Шандора Петефі, 17.

Як відомо, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило до суду одразу 6 корупційних протоколів щодо Ужгородського міського голови Богдана Андріїва, щодо порушення вимог  запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Мер Ужгорода захищав пов’язані із землекористуванням інтереси підприємства ТОВ «ЄВРОІМЕКС», яке придбало будівлю колишнього державного банку “Укрексімбанк” на площі Шандора Петефі в Ужгороді. Його засновниками виявилися дружина та рідний брат міського голови.

Так, розраховуючи на підтримку впливового родича, представник підприємства звернувся до міського голови з проханням відмовити у погодженні землевпорядної документації на суміжну земельну ділянку ТОВ «МИСЛО», яке має будівлю, що знаходиться біля нерухомості родини Андріївих.

Міський голова, діючи в інтересах підприємства своїх родичів, звернувся до землевпорядної організації з пропозицією перегляду такої документації.

У подальшому він також взяв участь у розгляді на сесії міської ради рішення щодо відведення суміжної земельної ділянки, яке суперечило інтересам підприємства. Не домігшись потрібного рішення міської ради, мер застосував право вето, зупинивши його дію.

Про ситуацію раніше інформував Павло Федака.

/

 

Не є секретом, що ужгородський 500-гривневий мародер збагачується не тільки за рахунок багатомільйонних відкатів з…

تم النشر بواسطة ‏‎Трибуна‎‏ في الخميس، ٣٠ مايو ٢٠١٩

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *