Ужгородська міліція перемогла “Беркут” і “Сокіл”

Працівники Ужгородського міськвідділу міліції стали першими у змаганнях на першість УМВС області зі службового двоборства, обігравши команди спецпідрозділів «Сокіл» та «Беркут».

міліція

 

 Виступаючи на відкритті чемпіонату, керівник відділу професійної підготовки УКЗ УМВС Віктор Вішован відзначив, що закарпатська земля за свою історію знає чимало героїчних перемог і побажав усім учасникам змагань удачі та успіхів.

 

 Службове двоборство є порівняно молодим видом спорту. Змагання включають в себе крос на три километри із стрільбою по мішенях з табельної зброї на двох вогневих рубежах.

 

 За лідерство в командному та особистому заліку боролися 36 співробітників міліції. Всі вони, незважаючи на сильний вітер, продемонстрували високу витривалість і майстерне володіння пістолетом Макарова. Напружена боротьба йшла буквально за кожен бал. Але, як зазначив головний суддя змагань майор Вішован, удача була на стороні найбільш підготовлених і витривалих.

 

 Першусходинку п‘єдесталу пошани посіла команда Ужгородського міськвідділу, на другому місціспецпідрозділ «Сокіл», а третіми сталакоманда «Беркута».

 

 Віктор Вішованвручив переможцям кубок, медалі та грамоти. В свою чергу, начальник міськвідділу Євген Калитич привітав і нагородив грошовими преміями представників ужгородської команди – інспектора з кадрового забезпечення Валерія Наймана та старшого слідчого Дмитра Лешка.

 

 Діана ДОРОГІЙ

Ужгородський МВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.