Doc.ua запис до лікаря

Ужгородська «Говерла» відмовляється їхати на матч з «Іллічівцем» в Маріуполь

говерла-іллічівецьУжгородська «Говерла» відмовляється їхати на матч 6-го туру чемпіонату України з «Іллічівцем», який повинен відбутися 13 вересня в Маріуполі, розташованому всього в декількох десятках кілометрів від епіцентру зони АТО. Таку позицію клубу озвучив його генеральний директор Іван Шіц.

«Наша позиція по шостому туру однозначна: не грати в Маріуполі. Ми категорично відмовляємося від матчу, проведеного в зоні АТО. Хто може гарантувати життя людей там, де зараз гинуть десятки мирних жителів?

Але ми готові на будь-які переговори і компроміси. Готові грати на нейтральному полі, готові грати в Києві. Готові, нарешті, грати “дзеркально”: перенести матч першого кола з “Іллічівцем” на наше поле, а в другому колі, якщо до того часу, дай Бог, вже все буде нормально, поїхати в Маріуполь », – заявив Шіц в коментарі« Профутбол », – повідомляє Dynamo.kiev.ua.

Нагадаємо, що головний тренер «Іллічівця» Микола Павлов прокоментував ситуацію із забороною проведення матчів прем’єр-ліги в Маріуполі, заявивши, що «якщо «Говерла» приїде до Маріуполя, то інші побачать, що тут все гаразд і можна грати».

– Вважаю, що це збіг форс-мажорних обставин. Аналогів такої ситуації не було. Але я знаю ситуацію в Маріуполі зсередини – тут все спокійно. Створений був прецедент, тому що інша команда до нас не поїде. Зараз багато залежить від керівництва «Говерли». Якщо вони приїдуть, то решта побачать, що можна грати і теж будуть приїжджати, – сказав Павлов в ефірі «Профутбол» на «2 + 2».

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *