Ужгородом “пролетіли” близько півтисячі велосипедистів

Ужгородом “пролетіли” близько півтисячі велосипедистів

Сьогодні, 23 серпня, Ужгородом проїхалися близько півтисячі велосипедистів у рамках вже третього цьогоріч міського велозаїзду “Big City Ride”. Сьогоднішній заїзд організатори приурочили до Дня Державного прапора України та до Дня Незалежності.

Кілька сотень учасників та учасниць на велосипедах зібралися на площі біля драмтеатру. Цікаво, що у заїзді взяли участь і чимало діток, які їхали на велосипедах разом зі своїми батьками. Від драматичного театру колона рушила на вулицю Льва Толстого, далі звернула по Мукачівській до залізничного вокзалу, проїхала проспект, вулицю Минайську, Заньковецької, Легоцького, далі рушила повз міст до Загорської, звернула на Собранецьку, Митну, проїхала транспортний міст та знову повернулася до площі біля драматичного театру. Упродовж усього маршруту за безпекою на дорозі слідкували працівники патрульної поліції.

Чимало учасників заїзду були одягнені у вишиванки, адже цього разу організатори дійства закликали велосипедистів вбратися у національне вбрання та мати з собою різну державну символіку. Наприкінці заїзду учасники могли взяти участь у розіграші різних призів від спонсорів та партнерів заїзду.

Організатори заходу – спільнота UBC та ComedyOrg. Сьогоднішній міський велозаїзд можна вважати одним із наймасовіших, адже цього разу в ньому взяли участь близько півтисячі велосипедистів.

Інф. та фото zak-kor.net

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *