Ужгородом пройшов Марш Героїв (ФОТО, ВІДЕО)

15 жовтня центральними вулицями Ужгорода пройшов Марш Героїв до 72-ої річниці створення УПА. Організаторами ходи виступили СПО «Карпатська Січ» та ВО «Свобода». Участь у ході взяли близько сотні мешканців та гостей міста.

січ

Розгорнувши банери, червоно-чорні та державні прапори, та, підпаливши саморобні смолоскипи, колона рушила за маршрутом, який пролягав площею Народною, набережною Незалежності, площею Театральною, площею Ш. Петефі, а звідти через вулицю Швабську та проспект Перемоги націоналісти йшли до кладовища, що на вул. Капушанській, де знаходиться братська могила вояків Карпатської України.

Ситуація в країні складна, знову нашу землю топче, а людей вбиває кремлівський окупаційний ворог. Саме тому, в знак трауру за полеглими українськими солдатами, в знак опору політичній системі учасники маршу були у чорному одязі, дехто в балаклавах. Надто багато реклами і позерства будується навколо національного горя, тому ми закликали всіх охочиш вшанувати пам’ять кожного, хто добровільно поклав своє життя на будівництві надійного фундаменту нашого з вами майбутнього.

З вогнем в серцях та іскрами в очах, вулиці міста почули відлуння слів, котрі виривались з душ кожного патріота. Дорогою патріоти вигукували гасла: «Бандера, Шухевич – Герої Укоаїни», «ОУН-УПА – державне визнання», «Наша земля – наші герої», «Герої не вмирають! Вмирають вороги!», «Слава Україні! Героям слава!» та інші. Попереду йшли січовики з банером «Українська Повстанська Армія. Боротьба триває», з одного боку був банер присвячений воїнам Карпатської України – «Карпатська Січ», а з іншого – банер побратиму, який загинув на східному фронті – Оресту Квачу.

Поряд з пам’ятником президента Карпатської України Августина Волошина учасники ходи заспівали гімн України, на площі Театральній було спалено червоний прапор з серпом та молотом, прапор під яким було вбито мільйони українців, а на проспекті Перемоги було запалено, в знак шани Героїв, стробоскопи та фаєра.

На сьогодні подвиги воїнів УПА не забуті, вони палають в наших серцях та ведуть нас до нових перемог в ім’я України. Сьогодні ми продовжуємо шляхетну справу наших героїчних пращурів, які боролися та проливали свою кров за Рідну землю, адже час коли ми лише пишалися подвигами прадідів закінчився. Настав час справою показати свою любов та відданість Українській Нації.

Вояки Української Повстанської Армії не воювали за партії чи організації, вони воювали за Вільну Україну. Вони є тим прикладом для наслідування, що зустрічається так рідко. Вони лили свою кров за свою землю проти всіх врогів довкола – мадяр, ляхів, румун, більшовиків, німців. В боротьбі проти тоталітарних режимів та сусідських держав вони поклали свої голови. Боролися вони не за владу, а за “повне національне та соціальне визволення” нації від ворогів і внутрішніх і зовнішніх.

Наслідуючи ідейні цінності вояків УПА – СПО «Карпатська Січ» закликає Вас до спільної боротьби. В єдності наша сила!

січ8 січ7 січ6 січ5 січ4 січ3 січ2 січ січ9

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *