Ужгородом пройде “Марш національної єдності” (відео)

Ужгородом пройде “Марш національної єдності” (відео)

13 жовтня в Ужгороді, під державними та прапорами громадських організацій учасників бойових дій на сході України, відбудеться  «Марш національної єдності».

Захід пройде з нагоди Дня захисника України, 76 річниці створення Української Повстанської Армії, які генетично вписуються у такі, близькі і дорогі для кожного патріота свята, як Покров Пречистої Богородиці та День українського козацтва. Також 81 рік тому в Ужгороді від Народного Дому «Просвіти»  відбулася масштабна хода з понад 15 тисяч учасників Всепросвітянського з’їзду  з понад 300 сіл і міст Закарпаття під  сотнями національних синьо-жовтих прапорів, яка  засвідчила вікові прагнення закарпатців до волі, культурної і політичної єдності з українцями інших українських земель, стала іспитом на їхню національну зрілість, шляхом правди, сили і волі розкутого народу, величавим здвигом свідомих борців, готових до пожертв і державотворчих змагань.

В цей нелегкий для України час коли ворог вторгся на нашу територію на сході України і проводить підступну політику в найзахіднішій точці нашої держави патріотичні сили заявляють про нашу національну єдність і незламність у боротьбі за українську Соборну, правову, успішну і заможну державу – з непохитною вірою в нашу перемогу. В єдності – сила народу!

Долучитися до ходи, яка пройде від Народного Дому «Просвіти» до пам’ятників Президенту Карпатської України Августину Волошину та Великому Кобзареві Тарасу Шевченку і завершиться вшануванням полеглих у російсько-українській війні на військовому цвинтарі кладовища «Кальварія», запрошуємо всіх ужгородців та мешканців краю котрим небайдужа подальша доля України.

Початок ходи 13 жовтня о 14.00.

Відео з Маршу національної єдності в Ужгороді” 2017 року.

http://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *