Ужгородець меру міста – Богдан Андріїв, годі красти (відео)

Ужгородець меру міста – Богдан Андріїв, годі красти (відео)

Відео про жахливий стан дорожнього покриття на транспортному колі поруч ТЦ “Токіо” надіслав редакції “Карпатського віснику” небайдужий ужгородець Іван Машика. Повідомляє Карпатський вісник.

В своєму міні-сюжеті містянин розповідає про корупцію мера Ужгорода та його брата – депутата обласної ради Андрія Андріїва. Увагу закцентовано на корупційних підрядах по капремонтах вулиць обласного центру, які монополізували ТОВ “КБК”, БК “Антрол” та “Олександрія Кепітал”. Загалом, за час каденції Богдана Андріїва, місто витратило понад 400 млн гривень на ремонти дорожнього покриття та комунікацій на вулицях Ужгорода.

Дев’яносто відсотків проведених робіт виявилися неякісними – дорожнє покриття та бруківка просіли на вулиці Капушанській, провалля утворилися на вулиці Шумній, по вул. Можайського можна спостерігати як “хвилями” просів асфальт, а на пішохідних зонах по вул. Гагаріна, Панаса Мирного, пл. Поштовій, пл. Петефі та пл. Корятовича бруківка “ходить”, а витягнути її можна силами однієї руки.

Згадуване транспортне коло, ніби прокляте, знаходиться поруч з “відремонтованими” вулицями Заньковецької та Капушанської. Позаяк мікрорайон густонаселений, а транспортна логістика до сусідніх сіл пролягає через згадувані вулиці, то щодня по цьому колу рухаються тисячі автівок, в тому числі ряд автобусів громадського транспорту з різними напрямками.

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *