Ужгород втрачає час у впровадженні медичної реформи, – Уляна Супрун

Ужгород втрачає час у впровадженні медичної реформи, – Уляна Супрун

В.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун  в ході своєї робочої поїздки на Закарпаття провела зустрічs в Ужгородській та Мукачівській міськрадах.

Провели зустріч з командою адміністрації міста (Ужгород, – ред.), заступником мера та департаментом охорони здоров’я. Місту час готуватися до наступного етапу трансформації — програми “Безкоштовна діагностика”. Для цього зокрема необхідно перетворювати всі медзаклади на комунальні некомерційні підприємства.

На жаль, єдиний Центр первинної медико-санітарної допомоги міста подав заявку на договір з НСЗУ Національна служба здоров’я Українитільки в кінці року. Це велика втрата часу та кращих умов для людей, адже лікарі первинної медичної допомоги поки не можуть почати отримувати підвищені зарплати. Хоча для цього були всі передумови. Ужгороду треба інтенсивніше готуватися до наступного етапу трансформації і не позбавляти своїх мешканців переваг змін.

Наступним відвідала Мукачево, де зустрілися з мером міста Андрієм Балогою та його командою. Місто показує дуже хороші результати. Медзаклади вже пройшли автономізацію, першими долучилися до трансформації, підняли зарплати сімейним лікарям. Крім того, в місті багато своїх програм, спрямованих на лікування мешканців. А для лікарів створені такі умови праці, що спеціалісти з інших регіонів не виїжджають працювати в Угорщину, а перебираються на роботу в місто.

Мукачево вже на етапі фінальної підготовки до програми “Безкоштовна діагностика”. Це означає, що їхні мешканці першими отримають доступ до понад 50 безоплатних аналізів, досліджень та лікувальних послуг, – зазначає на своїй сторінці у мережі Фейсбук в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *