Ужгород прийматиме у себе батьків загиблих учасників АТО

Ужгород прийматиме у себе батьків загиблих учасників АТО

22 по 24 березня місто Ужгород прийматиме у себе батьків загиблих учасників АТО. Візит відбудеться в рамках Реабілітаційної програми «Потяг єдності», яка вже п’ятий рік реалізовується Всеукраїнською громадською організацією «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».  

Подорожі це потужний засіб реабілітації, вони допомагають батькам вийти з кризового стану та повернути жагу до життя. А підтримка, як з боку влади так і громади, яку вони відчувають під час участі допомагає зрозуміти, що вони не самі, що подвиг їхніх синів шанують належним чином.

В рамках кожної подорожі батьків зустрічають різні міста України. Цьогоріч Ужгород вже вдруге за роки існування програми гостинно прийматимиме у себе «Потяг єдності». Для учасників запланована прогулянка містом, екскурсія до Ужгородського Замку, виїздні екскурсії по мальовничим замкам Закарпаття, зокрема до Мукачівського замку «Паланок». Окрім культурної програми, передачена зустріч з представниками місцевої влади та 13-ма родинами загиблих учасників АТО Ужгородської області. Під час зустрічі планується:

обговорення діючих гарантій та соціального захисту ветеранів та членів їх родин

моніторинг забезпечення пільг на державному та міських рівнях

обговорення існуючих проблем спільноти та шляхів їх вирішення

Запрошуємо вас долучитись до заходу зустрічі з представниками міської влади та родиними загиблих учасників АТО Ужгородської області.  Захід відбудеться в суботу, 23-го березня.

Зустріч відбудеться о 16.00 за адресою:

м.Ужгород, вул. Волошина, 11 (дитяча музична школа)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *