Ужгородці шоковані здирництвом організаторів на винному фестивалі (фото)

Ужгородці шоковані здирництвом організаторів на винному фестивалі (фото)
Корупціонер Цап засвітився у очоченні мера Андріїва та інших керівників Ужгородської міськради.

Ужгородські фестивалі вийшли на “новий рівень”. Тепер в них стали брати “плату за повітря”. Про це в мережі Фейсбук пише Саша Рабцун.

Раніше в нас були фестивалі-ярмарки з вином, їжею та сувенірами. Тепер теж саме, але поставили забори і сказали платити 30 гривень за прохід у “святая святих”. Ну, типу, як Остап Бендер став на дорозі і збирав гроші ні за що з людей на якийсь “ремонт провалу”.

Наші Остапи Бендери, пардон організатори фестивалю наставили забори на дорозі, закрили себе у клітку і сидять, грошики рахують.

Сім’я з трьох людей, що захоче прийти погуляти на фестиваль, випити погар вина та купити сувенір – має викласти 90 гривень тільки за те, щоб її допустили до вина та сувенірів. І потім ще гривень 100 залишити при покупці чогось. Та ну нафік. Плюнули та за ці 90 грн. посиділи у кафешці на Корзо.

Я розумію, коли минулого разу брали 20 грн за вхід у підвали. Аби не було стовпотворіння. Але цей білет можна було міняти на стакан вина. Тому людина за вхід фактично не платила. Це аби не було натовпу у підвалах.

Бачили, що у рекламках вони писали про “30 грн. за вхід”. Але думали, що то вони перед входом у підвали стануть. Як минулого разу. На худий кінець, можна собі пройтися по Ракоці, скверику та купити там глінтвейну, сувеніри, їжу. Але вони заборами перекрили Ракоці. Це вже верх наглості та жлобства, вибачте. Я ще розумію, якби якесь супердійство та велика локація були. Як на муз. фестивалях. Але це ж те саме, що на всіх фестивалях. Там нема за що платити гроші за вхід.

Я так розумію, що це приватний фестиваль. Там є підприємець-хазяїн, який так заробляє гроші. За вхід, великі гроші з продавців “за місце”. А міська влада просто попіаритися прийшла. Мені цікаво, скільки цей хазяїн ЗАПЛАТИВ у бюджет міста ЗА ОРЕНДУ нашого “Совиного гнізда” для свого приватного міроєприємства. Скільки заплатив за оренду та перекриття вулиці Ракоці. Чи це таки міська влада організувала? То куди йдуть гроші? Чи є касовий апарат, де фіксується кількість проданих білетів? Скільки в бюджет піде? Чи у “карман дяді Васі”?

Вибачте, але сподіваюсь, що цей “платний фестиваль” провалиться і раджу містянам не ходити туди. Просто тому, що вони тоді “ввійдуть у кураж” і почнуть брати гроші за повітря на інших наших фестивалях та ярмарках.

P.S. Фото взято зі сторінки міської ради

2 Comments

  1. а в Мукачеві роками такі здирницькі ставки запроваджені боли, роками підприємці платили на карман главній аферистки мерії іваницькій анці, добре шо позбулися шахрайки, вічна заступниця балогі в.і. буле незамінімая а в казну ішли копейки,знала добре махльовати і всіх устраївала. так што мукачевський опит здерти десять шкур на вині це не новость і в Ужгороді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.