Ужанський нацпарк спростував інформацію про незаконні рубки, вказують на “замовлення” Балоги (документ)

Ужанський нацпарк спростував інформацію про незаконні рубки, вказують на “замовлення” Балоги (документ)

29 квітня 2020 року окремими заангажованими правоохоронними органами була подана неправдива інформація щодо встановлення причетності службових осіб Ужанського національного природного парку до масштабних порубок лісу на ввірених їм територіях лісового фонду.

ДАНА ІНФОРМАЦІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ, всі рубки, що відбуваються на території Ужанського НПП відбуваються згідно чинного законодавства на підставі відповідних дозволів в межах затверджених лімітів. Щорічний обсяг рубок на території Ужанського НПП становить 3-3,5 тис. куб.метрів деревини з загальної площі парку 14904 га при середньому прирості в рік 50 тис. куб. метрів, що становить 7% від природнього приросту та є мінімальним природокористуванням. Вся заготовлена в процесі рубок формування і оздоровлення лісів деревина відпускається для потреб місцевого населення. Також слід зазначити, що землі Ужанського НПП не належать до земель лісового фонду.

За участі окремих представників правоохоронних органів, що мають безпосереднє (родинне) відношення до мукачівського бандформування відбувається злочинне рейдерське захоплення Ужанського НПП, який з 2014 року з призначенням нового керівника вийшов з сфери впливу єдиноцентриського угруповання, в результаті чого кандидатами від ЄЦ програно всі вибори до місцевих рад та до ВРУ в межах Великоберезнянського району.

Декілька місяців тому Віктор Балога особисто лобіював призначення дармоїда, браконьєра, звільненого з Ужанського НПП за прогули на посаду в.о. директора Ужанського НПП, також слід зазначити, що дана особа очолює політичну групу В. Балоги «Єдиний Центр» у Великоберезнянському районі де розташований парк.

Після невдалої спроби всадовити в крісло в.о. директора Ужанського НПП свого ставленика почався безпрецедентний тиск на працівників Ужанського НПП з  залученням правоохоронних органів, погрози та нанесення тілесних ушкоджень працівникам парку (побиття заступника директора Ужанського НПП Марини Заяць), відкриття фейкових кримінальних справ на підставі яких проводяться незаконні обшуки, пошкодження майна, подання неправдивої інформації через ЗМІ.

З цього приводу трудовий колектив парку вимушений був звернутися до Президента України та Голови Верховної Ради України, які доручили ДБР та Національній поліції вжити заходів для припинення тиску на установу.

Як бачимо, що слідчі Державного бюро розслідувань, які мають боротися зі злочинами нардепів, правоохоронців, суддів і посадовців найвищих рангів зайнялися не депутатом Верховної Ради, а представниками Ужанського національного природного парку, які не належать до вказаних категорій.

Колектив Ужанського нацпарку вимушений буде вчергове звертатися до керівників держави з вимогою зупинити шантаж, тиск і погрози із застосуванням представників правоохоронних органів.

Пресслужба Ужанського НПП

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *