До відома закарпатських учасників АТО, які отримали важкі поранення або захворювання

До відома закарпатських учасників АТО, які отримали важкі поранення або захворювання

До відома учасників АТО, які отримали важкі поранення або захворювання та потребують реабілітації та/або лікування закордоном – заповніть будь ласка цю анкету – https://goo.gl/forms/zT8WB7hRtQ9U81qx2 до 20 серпня 2017 року.

Після цього ми будемо надсилати отриману інформацію на розгляд приймаючи сторони. Маємо надію, що вже цього року група з поранених військових полетить за кордон. Вказані дані будуть використані виключно в рамках процедури розгляду кандидатів для направлення на лікування/реабілітацію за кордон.

Також ми чекаємо на копії документів, які засвідчують особу та поранення або захворювання на електронну пошту katya.mashko@gmail.com. У темі листа вказуйте “Кандидат для лікування за кордоном”. Просимо Вас бути відповідальними та надавати вичерпну інформацію.

Поділіться цією новиною серед тих кому це дійсно потрібно. Наша мета знайти тих бійців, яким українські лікарі не змогли допомогти. Закордонні партнери пропонують дати шанс стати на ноги важкопораненим. Давайте не втратимо його. Разом зможемо більше!

Західний міжрегіональний сектор (Закарпатська область)
Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *