Успішний виступ закарпатських пауерліфтерів на кубках України

Успішний виступ закарпатських пауерліфтерів на кубках України

Двадцять закарпатських спортсменів і спортсменок взяли участь у кубках України з різних видів пауерліфтингу, які пройшли у прикарпатському місті Коломия

         У класичному жимі лежачи найуспішніше виступив представник Ужгорода Олександр Шляхта. Забезпечивши собі перше місце у ваговій категорії до 83 кг з результатом 192,5 кг, 42-річний атлет у третьому підході замахнувся на 205 кг, що на 7,5 кг вище за рекорд світу серед майстрів 1-ї вікової групи. І хоч ця вага поки що не скорилася ужгородцю, проте спроба показала, що невдовзі вона буде йому до снаги. Олександр також став абсолютним переможцем Кубку України серед чоловіків усіх вагових категорій. У суперважкій категорії (понад 120 кг) не було рівних Денису Бережнику з Хуста, котрий підняв 222,5 кг, а серед жінок, не важчих за 52 кг, «срібло»  виборола Єлизавета Рижак з Ужгорода.

         У жимі лежачи нашу Закарпаття представляв один учасник – Ярослав Ситар з Перечинської ОТГ, котрий посів друге місце серед найважчих спортсменів.  

         Найбільшу команду наша область виставила на Кубок України з класичного пауерліфтингу (триборство), в якому взяли участь 16 закарпатців. Серед жінок у ваговій категорії до 57 кг срібною призеркою стала наймолодша у нашій команді 20-річна 4-курсниця факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ Наталія Мага, котра набрала у сумі триборства 317,5 кг, що на 27,5 кг вище за норматив кандидата у майстри спорту України, який спортсменка виконала вперше. До того ж Наталка перевершила свій дотеперішній особистий рекорд на 55 кг! У категорії до 69 кг  «срібло» здобула цьогорічна випускниця-бакалавр цього ж факультету Едіта Ковач, сума трьох вправ якої склала 347,5 кг,  що також вище за кандидатський норматив, а у вазі до 47 кг бронзовою призеркою з сумою 215 кг стала  Тетяна Лукачко з Хуста. У командному заліку жіноча збірна Закарпаття посіла третє місце.

         Серед чоловіків на найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднялись хустяни Дмитро Біляк і Богдан Міговк, котрі у  вагових категоріях до 74 і 105 кг підняли за сумою триборства 625 і 740 кг відповідно, що набагато більше за норматив майстра спорту України. У  вазі до 105 кг срібним призером став Василь Балаж з Мукачева, результат якого 710 кг також значно перевищує майстрівський. У категорії до 120 кг «бронзу» виборов ужгородець Роман Корсак, а його земляк Олександр Соломко фінішував четвертим серед спортсменів, не важчих за 59 кг, але також приніс команді «бронзові» очки. П’яте місце у вазі до 83 кг посів Дмитро Дума з Хуста і з результатом 615 кг вперше виконав норматив майстра спорту.

         У загальному заліку команда пауерліфтерів Закарпаття посіла перше місце серед чоловіків, значно випередивши Вінницьку і  Донецьку області.

                                  Андрій Федорішко, голова обласної федерації пауерліфтингу

 

/

/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *