“Успішна” влада Мукачева так і не зрозуміла, що її завдання не розкрадати бюджет міста

Успішна влада Мукачева так і не змогла зрозуміти, що її завдання не розкрадати бюджет міста на темних схемах закупівель та прихватизовувати землі громади за мізерні копійки, а потім перепродавати за мільйони, як наприклад ‪#‎Епіцентру‬, ‪#‎Shell‬ та багато інших, а все таки працювати на благо міста.

Вирішувати гору проблемних питань та робити життя в місті комфортним та максимально зручним.

Розвивати економіку та інвестиційну привабливість міста, створювати робочі місця та умови де на одне робоче місце не 30 працівників претендує, а 1-2, для ринкового підвищення соціальних стандартів, заробітних плат та рівня життя в цілому.

Новий мер Мукачева позиціонує себе з кардинально іншої сторони та намагається створити портрет якісного управлінця відмінного від попередніх мерів Мукачева в тому числі Віктора Балоги та Золтана Лендєла, ставленика та вірного слугу того ж В.Балоги, що керували містом десятиліття та обслуговували власний бізнес, який вигравав 99% конкурсних торгів на закупівлі з державного та місцевого бюджету.

А мешканці міста заморені розповідями влади про погані справи, відсутність коштів, утиски центральної влади то президент не той то прем’єр то губернатор то ще якась біда, одне й те саме впродовж усіх років!

Але такий поганий стан справ зовсім не заважав розвивати сімейний бізнес, який розбудував мережу гімномаркетів по всій області, успішно заволодів ексклюзивною дистрибуцією на продаж алкоголю та тютюну в Закарпатській області, збудував сучасний завод Будівельної Кераміки, створив фермерські Господарства та ще багато іншого!

Як так сталося, що у всіх сферах діяльності клан Балог успішний, а от з містом впоратись не можуть? Думаю кожен читач дасть власну відповідь на це запитання, але скажу точно з цим треба закінчувати!!!

В той час коли необхідно займатись стратегічними питаннями мер міста займається піаром на відкритті чергового пандуса, та викладанні бруківки на тротуарах, яку відразу ж треба демонтовувати та перекладати бо все просідає!

Хоча ця робота є постійною та регулярною для будь якого міста, яке живе та розвивається і вона морально не може бути предметом піару для влади бо це необхідні речі, це не досягнення – це обов’язок влади, який треба робити мовчки та за замовчуванням, та ще з таким бюджетом як в Мукачеві!

мукачево

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *