Усі школи на Закарпатті до кінця року матимуть внутрішні вбиральні (ВІДЕО)

Із державного бюджету цьогоріч виділено 26 мільйонів гривень для реконструкції і будівництва внутрішніх вбиралень у закарпатських школах.

Частину об’єктів мають здати ще до початку навчального року.

Детальніше – у відео:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися