Через підвищену температуру двох учнів на Закарпатті не допустили до складання ЗНО з англійської мови

Через підвищену температуру двох учнів на Закарпатті не допустили до складання ЗНО з англійської мови

Сьогодні, 7 липня 2020 року, відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови.

В області для участі у ЗНО з англійської мови зареєструвалося 2 636 осіб, з’явилося 2 334 абітурієнтів, що складає 88,5 відсотка. На базі закладів загальної середньої освіти організовано роботу 11 пунктів тестування.

На жаль, 2 осіб не допустили до тестування через завищену температуру (їм надано право зареєструватись на участь у додатковій сесії, яка відбудеться з 23 липня до 11 серпня), а 5 абітурієнтів було вилучено під час технічної перерви через наявність у них заборонених пристроїв (телефонів), які були виявлені металодетекторами.

Загальна кількість завдань тесту з англійської мови – 59, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

Результат виконання завдань № 1-16 частини „Розуміння мови на слух (аудіювання)”, № 17-32 частини „Читання”, № 39-43 і № 49-53 частини „Використання мови” та № 59 частини „Письмо” буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на рівні стандарту.

Результат виконання завдань усього тесту буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на профільному рівні, а також буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з англійської мови, правильно виконавши всі завдання № 1-16, № 17-32, № 39-43, № 49-53 та № 59, що будуть зараховуватися як ДПА для учнів, які вивчали англійську мову на рівні стандарту, дорівнює 56 тестовим балам.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту – 72 тестові бали.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *