УСБУ в Закарпатській області звинуватили у провокації хабара (ВІДЕО)

кека Редакція видання “Трибуна” отримала листа та посилання на відео, в якому мешканка села Іванівці Мукачівського району висунула звинувачення на адресу працівників УСБУ в Закарпатській області у провокації хабара військовому комісару Іршавсько – Виноградівського ОРВК, заявниця повідомила, що працівники спецслужби методом погроз та тиску заставили її це зробити та про особливості інструктажу зі сторони працівників СБУ. Також вказана особа визнала, що вона засунула 500 доларів США в карман військкома. Наразі, за словами жінки, їй погрожують і вона змушена переховуватися від правоохоронних органів.

Хочеться зазначити, що відеокартинка і  зображення не є синхронізовані, простіше кажучи, запис звуку накладувався на відеозображення виступу, але звинувачення на адресу працівників СБУ є дуже серйозними, тим більше, що раніше військовий комісар Закарпатської області Іван Васильцюн заявляв, що дача хабара військовому комісару Іршавсько – Виноградівського ОРВК була провокацією. Тому редація вирішила опублікувати даний матеріал також розмістивши для зручності його на каналі youtube.com.

 

Європейські стандарти та українські реалії, покладені в основу роботи службових осіб правоохоронних органів – працівників УСБУ в Закарпатській області та військової прокуратури Ужгородського гарнізону

Після революційних змін на початку 2014 року, пересічні громадяни сподівались, що закінчилась вже ера знущань над їхніми правами та свободами, але чи це насправді так?

Взагалі не хотілось торкатись тематики «люстрації» державних мужів, яка по всіх мірках національних та міжнародних стандартів є проваленою по всій території України.

Розпочаті реформи на рівні перших осіб країни також не принесли бажаних результатів, у зв’язку з чим, деякими вищими особами країни було прийнято рішення дати народові «ХЛЕБА И ЗРЕЛИЩА». Так, по всій державі було прийнято рішення про тотальну боротьбу з корупцією та викорінення її з системи державних органів та місцевого самоврядування.

Не хотілося б критикувати неправильність чи недоречність курсу по боротьбі з корупцією, але це не дає та в подальшому не дасть бажаного результату, оскільки така боротьба проводиться не люстрованими особами УСБУ в Закарпатській області згідно біг-бордів, які виставленні по всій Закарпатській області.

Системність роботи відповідних працівників УСБУ в Закарпатській області у сфері боротьби з корупцією є незмінні з часів НКВД, КГБ, які суперечать задекларованим Президентом України, напрямкам реформування цієї структури.

На жаль, ми заручники сьогоденної ситуації, яка склалася в державі та повністю залежить від окремих посадових осіб та службовців які покликані виконувати свої функції в дусі неухильного додержання прав та законних свобод громадян та всіх осіб, які проживають на території України.

Нікому не секрет, що в останній час дуже активізувались правоохоронні органи, в тому числі також і працівники СБУ. Задекларований пріоритетний напрямок боротьби з корупцією є благородним та святим лише тоді, коли він реально спрямований на запобігання та протидію корупції, а не на підбурюванні та провокації. До речі, щодо провокацій особи, то міжнародна спільнота давно вже засудила такі методи роботи оперативних працівників правоохоронних органів.

Один з таких випадків мав місце на початку лютого 2015 року в місті Іршава, де стався курйозний випадок внаслідок чого, оперативними працівниками УСБУ в Закарпатській області був затриманий, буцімто за вимагання та отримання хабара військовий комісар Іршавсько – Виноградівського ОРВК за сприянні у непризові на військову службу жителя Іршавського району.

Для свідомості пересічного жителя Закарпатської області таке повідомлення в засобах масової інформації є беззаперечною подією та подальшої перевірки правдивості не потребує, оскільки такий факт виявили поважні структури, але чи так це є? судити кожному самому.

Пропонується до перегляду відео особи, яка є чи то заявницею чи то потерпілою, але може все розповісти про зразкову відданість службі деяких оперативних працівників УСБУ в Закарпатській області та методи їх професійної діяльності.

Відео за посиланням:

VIMEO.COM/124968949

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

7 відповідей до “УСБУ в Закарпатській області звинуватили у провокації хабара (ВІДЕО)”

  1. А де ж роль i мicце вiйськовоii провокатури, яка неухильно i свято дотримуеться принципiв законностi, чесностi, гiдностi, об’ективностi та неупередженостi?

  2. Прокурор Андрiй Х. наша людина – дае 100 грн i текст допиту на домашне завдання

  3. канешно што подстава знайшли воэнкома самого мягкого який один із усіх воєнкомів із Закарпатської області што був в АТО .Костик Наташа уже не один раз судима (аферістка) вона сидить на кредітах дурить народ по селах,а Митровці Міша тоже судимий по кридітах тепир сидять на лівій палинці із Виноградова від Жені сігаретчика її возять та по Лучках оптом продають,а такі як Жмуркович Р.Пилип С. Яцина А. та прокурор Харлапов А їх кришують але і показник тоже треба дати разом так легше.

  4. Прокурор Андрiй Харлапов се наш Iванiвський, ще й сусiда Женьки. У нас в селI люди порядочнi то вiн один один такий п…..с

  5. Та втi аферы Митровцi i Костик каждого пятого в области нае…и, кiть не кредити то вiзи, кредитнi машини, лiвi цигарки й паленка, подставы в судах, банках, МРЕО, военкоматах, банках. Мавуть Файну крышу – СБУ то не фiгля, все собi i гроши зароблять i показники мавуть

  6. Пилип Славік. Держить всю Берегівську та Виноградівську контрабанду він папік як скаже так і буде,кому робити і на якому стовпчику

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *