Урядовці ознайомились з роботою митного поста «Тиса»

Урядовці ознайомились з роботою митного поста «Тиса»

Урядова делегація, на чолі з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем відвідала митний пост «Тиса». Наразі це єдиний пункт пропуску з Угорщиною, який функціонує під час карантину. Щоденно, протягом березня і з початку квітня, в середньому українсько-угорський кордон перетинало 403 легкові транспортні засоби.

Присутні учасники делегації ознайомились з наявними засобами митного контролю на Закарпатській митниці. Зокрема, митники продемонстрували роботу скануючої системи, яка пришвидшує та покращує роботу на пункті пропуску за рахунок того, що працівники бачать на  екрані монітора вміст вантажівки. 

За словами в.о. начальника Закарпатської митниці Держмитслужби Віктора Івануса, з  моменту вступу в дію постанови уряду про заборону експорту медичних лікарських засобів проти епідеміологічного призначення Закарпатською митницею  складено три протоколи про порушення, справи скеровані до суду. 

Також Віктор Іванус поінформував прем’єр-міністра про інфраструктуру пункту пропуску, реконструкцію вбиральні. 

– Реконструкція вбиральні зроблена 20 років тому. Наразі кошти для реконструкції виділено, проведена процедура публічних закупівель та в понеділок очкуємо, що буде визнано переможця торгів. Після цього  укладемо договір з підрядником і через два тижні можуть розпочатися роботи.

В ході візиту на пункт пропуску «Чоп-Захонь» учасники виїзної урядової  зустрічі також обговорили проблеми з експлуатацією мосту та можливістю проведення ремонтних робіт, які б відповідали пропускній спроможності пункту пропуску.

Закарпатська митниця Держмитслужби

Фото Уряду

http://

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *