Категорії Новини

Український «патріот» Чучка, хильнувши децу в “Деці”, знову перетворився на клоуна виборчих перегонів

Павло Чучка – вічний кандидат на пост Ужгородського міського голови, знову вирішив спробувати себе на політичному поприщі.

На цей раз “вічний жид”, тобто словацько-угорсько-русинсько-український націонал-патріот іде в нардепи. Логічно, напевно, тому що досвід,  на його думку, в нього солідний – все ж таки керував аж цілим селом – Баранинцями в Ужгородському районі. Однак, в результаті кількох до цих пір не з’ясованих земельних махінацій в липні 2010 року за невиконання рішення суду і перевищення службових повноважень голова Баранинської сільради Павло Чучка був засуджений на 1 рік умовно і позбавлений права займати керівні посади в органах влади і місцевого самоуправління. На думку самого Чучки, тодішнє судове рішення стало результатом його багаторічного протистояння з нинішнім губернатором області “регіоналом” Олександром Ледидою.

Саме тому Павло Чучка різко “подружився” з ідейним противником Ледиди Віктором Балогою, котрий, за чутками, і допоміг йому на самому початку нинішньої передвиборчої кампанії швиденько залагодити всі судові питання і встигнути зняти заборону до початку дати офіційного старту виборів. Таким чином ресторатор став кандидатом у нардепи.

Своє перше інтерв’ю на одному з місцевих сайтів у своїй новій іпостасі Павло Чучка почав не зі своєї програми, а з критики опонентів. Особливо читачам сподобалась (і це зрозуміло із залишених коментарів) фраза про те, що Погорєлов і Ратушняк подружилися. Забув, видно, як рвав власну дупу, щоб допомогти на останніх виборах Віктору Володимировичу виграти у свого одвічного опонента…

Хоча, здається, і так зрозуміло, що фраза була кинута просто для того, щоб весь негатив, який накопичився у городян на Погорєлова, перекинути на Ратушняка. Нібито, одного поля ягоди, навчилися Ужгород дерибанити, тепер, мовляв, досвідом діляться.

Смішно, їй Богу, адже всі, хто знайомий і з Ратушняком, і з Погорєловим, прекрасно знають, що конфронтація цих двох давно перейшла межу, де можливе примирення. Зате так само всі знають, що в будь-якій передвиборчій метушні потрібен клоун, готовий гендлювати своїм авторитетом за гроші. І його роль проста – гнати якомога більше дезінформації.

Павло Чучка в тому ж інтерв’ю заявив: “Очікую, що проблеми області та району  буде кому протягнути вгору”. Так розумію, що мову патріот вів за себе, коханого. Цікаво, чого б тоді не пояснити, чому так вболіваючи за рідний край, проблеми області, Павло Павлович давно зробив (про всяк випадок?) паспорт закордонного словака? І, кажуть, паспорт закордонного угорця також…

Лана Морська

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *