Український «патріот» Чучка, хильнувши децу в “Деці”, знову перетворився на клоуна виборчих перегонів

Український «патріот» Чучка, хильнувши децу в “Деці”, знову перетворився на клоуна виборчих перегонів

Павло Чучка – вічний кандидат на пост Ужгородського міського голови, знову вирішив спробувати себе на політичному поприщі.

На цей раз “вічний жид”, тобто словацько-угорсько-русинсько-український націонал-патріот іде в нардепи. Логічно, напевно, тому що досвід,  на його думку, в нього солідний – все ж таки керував аж цілим селом – Баранинцями в Ужгородському районі. Однак, в результаті кількох до цих пір не з’ясованих земельних махінацій в липні 2010 року за невиконання рішення суду і перевищення службових повноважень голова Баранинської сільради Павло Чучка був засуджений на 1 рік умовно і позбавлений права займати керівні посади в органах влади і місцевого самоуправління. На думку самого Чучки, тодішнє судове рішення стало результатом його багаторічного протистояння з нинішнім губернатором області “регіоналом” Олександром Ледидою.

Саме тому Павло Чучка різко “подружився” з ідейним противником Ледиди Віктором Балогою, котрий, за чутками, і допоміг йому на самому початку нинішньої передвиборчої кампанії швиденько залагодити всі судові питання і встигнути зняти заборону до початку дати офіційного старту виборів. Таким чином ресторатор став кандидатом у нардепи.

Своє перше інтерв’ю на одному з місцевих сайтів у своїй новій іпостасі Павло Чучка почав не зі своєї програми, а з критики опонентів. Особливо читачам сподобалась (і це зрозуміло із залишених коментарів) фраза про те, що Погорєлов і Ратушняк подружилися. Забув, видно, як рвав власну дупу, щоб допомогти на останніх виборах Віктору Володимировичу виграти у свого одвічного опонента…

Хоча, здається, і так зрозуміло, що фраза була кинута просто для того, щоб весь негатив, який накопичився у городян на Погорєлова, перекинути на Ратушняка. Нібито, одного поля ягоди, навчилися Ужгород дерибанити, тепер, мовляв, досвідом діляться.

Смішно, їй Богу, адже всі, хто знайомий і з Ратушняком, і з Погорєловим, прекрасно знають, що конфронтація цих двох давно перейшла межу, де можливе примирення. Зате так само всі знають, що в будь-якій передвиборчій метушні потрібен клоун, готовий гендлювати своїм авторитетом за гроші. І його роль проста – гнати якомога більше дезінформації.

Павло Чучка в тому ж інтерв’ю заявив: “Очікую, що проблеми області та району  буде кому протягнути вгору”. Так розумію, що мову патріот вів за себе, коханого. Цікаво, чого б тоді не пояснити, чому так вболіваючи за рідний край, проблеми області, Павло Павлович давно зробив (про всяк випадок?) паспорт закордонного словака? І, кажуть, паспорт закордонного угорця також…

Лана Морська


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.