Doc.ua запис до лікаря

Українофоби нищать УжНУ

ужнуВступна кампанія в українські університети ще триває. Хоча міністр освіти і науки Сергій Квіт відмовчується, проте у ряді вишів процвітає свавілля. З цим зіткнулися абітурієнти УжНУ, де керівництво за партійною квотою партії “Єдиний Центр” Віктора Балоги.

Схеми відомі прокуратурі, насамперед махінації з державним замовленням на бакалаврат. Ректор УжНУ Володимир Смоланка безпідставно відібрав 3 державні місця від історичного факультету для угорського гуманітарно-природничого факультету. У підсумку в українців конкурс був упʼятеро вищий від угорців! Якщо прохідним балом на державне замовлення для угорців стала цифра 517, то для українців 541,5, або більше на 34,5 бали. В українських філологів також відщипнули 2 держмісця.

Загалом як мінімум пʼятьох українських родин ректор Смоланка, активний член партії “Єдиний Центр”, свавільно позбавив права навчатися коштом держави. Розігравши національну карту, їхні місця він віддав потрібним людям. Що скаже з цього приводу міністр Квіт – особистий друг Смоланки і сотник бандерівського “Тризуба”?

Сергій Король, Ужгород 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “Українофоби нищать УжНУ”

  1. Не знаю, хто цей Сергій Король, але захищає українців від імені людей, які не можуть дочекатися, щоб Путін вїхав на Донбас, Медведчук – на Закарпаття, Ващук – в УжНУ. Інтереси українців їх не цікавлять, так само як і будь-кого: лише власні кишен і карєра. Якщо Ващука будуть захищати угорці,то будуть ходити з мадярськими триколорами…

  2. як сказати, якщо новий ректор навіть у факультетські навантаження “руки запусккає”. своїм наближеним особам години перекидувати примушує, оголюючи тим самим інші кафедри, які стали “неугодними”, незважаючи на те, що в результаті таких перетрубацій на кафедрі виникає дефіцит годин і люди опиняються під загрозою звільнення. Навіть горезвісний Ващук і К. не посміли це робити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *