Україна, ЄС, США та РФ обговорюватимуть українську кризу в Женеві

ештон17 квітня ЄС, США, Україна і Росія проведуть зустріч у Женеві для обговорення кризи в Україні. Про це йдеться в повідомленні прес-служби верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон (на фото), яка візьме участь у зустрічі.

“Європейський союз є повноправним учасником дипломатичних зусиль по деескалації кризи в Україні і знайти політичне рішення. Разом з міжнародним співтовариством ЄС вносить свій вагомий внесок у зусилля, спрямовані на стабілізацію ситуації в країні”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, як повідомляє прес-служба Держдепу США, держсекретар Джон Керрі вирушить до Женеви 17 квітня, щоб взяти участь у зустрічі представників США, України, Росії та Євросоюзу. Керрі буде докладати зусиль для деескалації конфлікту в Україні і шукати дипломатичні шляхи вирішення проблеми.

Сьогодні Чорногорія, Ісландія, Албанія і Норвегія приєдналися до рішення ЄС щодо застосування санкцій стосовно осіб, які вчиняють дії або загрожують територіальній цілісності і суверенітету України.

Також, співпрацю з Росією у військовій сфері призупинили Нідерланди.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *