Україна виходить в 1/8 фіналу Євро-2020, допомогла Швеція

Збірна України буде грати в 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу 2020. Після перемоги Швеції та Іспанії в заключних матчах групи Е підопічні Андрія Шевченка зуміли потрапити до четвірки команд, що виходять з третьої позиції.

29 червня у матчі 1/8 фіналу Україна в Глазго гратиме зі Швецією, що виграла групу Е.

Швеція забила швидкий гол вже на другій хвилині гри. Еміль Форсберг з метрів 11-ти пробив у кут воріт Войцеха Щесни – 1:0. Після пропущеного голу Польща мала кілька 100% моментів пробити шведські ворота. На 18-й хвилині двічі поспіль скандинавів рятувала поперечка воріт після ударів Роберта Левандовськи.

Ближче до завершення першого тайму Робін Ольсен з під поперечки воріт відбиває удар Пьотра Зелінскі.

Заключна частина гри знову розпочалася з атак поляків. Знову Ольсен видав пару сейвів після ударів Зелінськи та Грегора Крихов`яка. На 60-й хвилині Швеція забиває другий гол. Знову Щесни пробив Форсберг – 2:0. За хвилину Польща відіграла один м`яч. Роберт Левандовськи поцілив у верхню дев`ятку воріт – 2:1. На 66-й хвилині поляки забивають ще один м`яч, але він скасований через офсайд.

На 84-й хвилині поляки закрутили інтригу. Після удару з метрів восьми Левандовськи зрівнює рахунок – 2:2. В доданий арбітром час Швеція забила переможний гол, котрий оформив Віктор Классон – 3:2.

В іншій грі групи Іспанія рознесла Словаччину з рахунком 5:0. Вже на 12-й хвилині Альваро Мората не реалізував пенальті у ворота словаків. На 30-й хвилині автогол Мартіна Дубравки виводить Іспанію вперед – 1:0. На останній хвилині Аймерік Лапорте робить рахунок 2:0.

У другому таймі Іспанія забила ще три “сухих” м`ячі у ворота словаків. Пабло Сарабія та Ферран Торрес зробили рахунок 3:0 та 4:0, а п`ятий м`яч знову записаний на гравця збірної Словаччина Юрая Куцку.

Збірна Португалія зіграла унічию 2:2 з командою Франції у завершальному турі групового турніру у групі F.

Поєдинок пройшов у Будапешті у середу 23 червня.

Обидві команди видали чудовий матч і за моментами, і за голами. Португальці першими повели в рахунку. На 29-й хвилині Кріштіану Роналду реалізував 11- метровий удар, пробивши Уго Льоріса.

Франція також відігралася з пенальті. На 45-й хвилині Карім Бензема також реалізував 11-метровий удар – 1:1.

На початку другого тайму Франція виходить вперед. Бензема на межі офсайду переграв воротаря португальців – 2:1. ВАР також відзначив, що Бензема забив чистий гол. На 58-й хвилині іспанський рефері Антоніо Матеу Лаос призначає третій пенальті в цій грі. Цього разу м`яч влучив у руку Джуліусу Кунде в штрафному майданчику французів. З 11-метрів Роналду знову легко переграв Льоріса – 2:2.

Для Роналду цей став 109 за збірну, і він повторив світовий рекорд за забитими голами за національну команду (іранця Алі Даеї -ред).
В іншій грі групи F Збірна Німеччини мала великі шанси завершити Євро-2020 на груповому турнірі. Бундестім зіграв унічию 2:2 з командою Угорщини. Причому німецька команда зрівняла рахунок лише на 84-й хвилині. Угорці першими забили в цій грі. На 11-й хвилині Адам Салаї вивів угорців вперед. На 66-й хвилині Кай Хавертц зрівняв рахунок – 1:1.

За дві хвилини Андрас Шафер забиває другий гол збірній Німеччині – 2:1. Врятував німецьку команду на 84-й хвилині точний удар Леона Горецкі – 2:2.

З групи F з першого місця вийшла з п`ятьма очками Франція. На другій позиції з чотирма пунктами Німеччина. Збірна Португалії з 4 балами вийшла до плей-офф з третього місця.  В Угорщини четверта позиція та два очки.

Матчі 1/8 фіналу стартують 26 червня і завершаться 29 червня.