Україна та Угорщина перегорнули негативну сторінку у відносинах

Україна та Угорщина перегорнули негативну сторінку у відносинах

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив про домовленість з угорським колегою Петером Сіярто “перегорнути сторінку” у відносинах між Україною та Угорщиною. Про це він написав у своєму Facebook.

Кулеба розповів, що після того,як дізнався, що Сіярто захворів на коронавірус, написав йому і побажав одужання.  “Петер прочитав і передзвонив, подякував за підтримку. Ми нормально поговорили. Про роботу, ковід, життя і футбол. Звісно, і про останнє падіння в наших відносинах”, – повідомив міністр.

Також під час розмови Сіярто погодився на його пропозицію “перегорнути сторінку”, на якій Київ та Будапешт “нещодавно обмінялися болісними ударами”.

“Петер підтримав мою пропозицію перегорнути сторінку, на якій Україна та Угорщина нещодавно обмінялися болісними ударами. Ми обидва погоджуємося, що треба винести правильні висновки з того, що сталося два тижні тому і надалі вибудовувати конструктивний діалог. Немає альтернативи добросусідству українського та угорського народів і нашому спільному європейському та євроатлантичному майбутньому”, – написав Кулеба.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *