Україна і Словаччина дійшли згоди щодо відновлення роботи аеропорту “Ужгород”

Україна і Словаччина дійшли згоди щодо відновлення роботи аеропорту “Ужгород”

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і прем’єр-міністр Словаччини Ігор Матович погодили відновлення роботи аеропорту “Ужгород”.

“Обговорили актуальні питання з прем’єр-міністром Словаччини Ігорем Матовичем. Сьогодні дали зелене світло для відновлення роботи аеропорту “Ужгород”. Залишилося підписати міжурядові угоди”, – повідомив Д. Шмигаль у своєму Twitter у вівторок.

При цьому глава українського уряду подякував Матовичу та Словаччині “за незмінну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України”.

Як повідомлялося, 10 червня уряд схвалив підписання угоди зі Словаччиною про роботу міжнародного аеропорту “Ужгород”. Проектом акта, зокрема, пропонується доручити міністру інфраструктури Владиславу Криклію підписати угоду зі Словаччиною про використання її повітряного простору у зв’язку з обслуговуванням повітряного руху українським провайдером аеронавігаційного обслуговування “Украерорух” у Міжнародному аеропорту “Ужгород”.

За даними Міністерства закордонних справ України, сторони планують підписати угоду у рамках офіційного візиту Зеленського до Словаччини.

15 липня питання відновлення функціонування Міжнародного аеропорту “Ужгород” обговорили міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та міністр закордонних справ і європейських питань Словаччини Іван Корчок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *