Угорський піаніст Петер Балатоні зірвав овації на благодійному концерті в Києві (фото)

18 жовтня у київському костелі святого Миколая відбувся благодійний концерт фортепіанної музики за участі відомого угорського музиканта Петера Балатоні (Balatoni Péter).
Піаніст виконав твори видатних композиторів ХІХ століття: Ференца Ліста й Фридерика Шопена задля збору коштів на підтримку відбудови храму, що постраждав від пожежі 2021 року.
Українські поціновувачі творчості Петера з великим піднесенням зустріли майстерне та віртуозне виконання творів класиків музичного мистецтва.
З великою вдячністю аплодували Петеру Балатоні за чудовий вечір та жертовність зарадади благородної мети.
Петер Балатоні — випускник будапештської Музичної академії імені Ференца Ліста та аспірантури Музичної академії в Базелі, Швейцарія. За останні вісім років Петер Балатоні дав майже 250 сольних концертів у десятках міст європейських країн і Сполучених Штатів Америки. Є частим запрошеним гостем кількох великих концертних залів і фестивалів.
З іменем Петера Балатоні пов’язана серія благодійних концертів, організованих у рамках Всесвітньої продовольчої програми ООН — для підтримки голодуючих дітей в Африці та для відновлення італійських міст після землетрусу. Музикант не зміг обійти увагою і нашу країну, тому вирішив своїм мистецтвом підтримати український народ.
Організатором заходу стала благодійна організація “Oltalom” (“Захист”).
Ця опозиційна до уряду Угорщини установа від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну невтомно і послідовно підтримує українців.
Надає гуманітарну допомогу постраждалим від російської окупації населеним пунктам — не тільки продуктами, ліками та речами першої потреби, а й постачаючи генератори й відбудовуючи зруйновані рашистами дитсадки, підтримує медичне забезпечення Збройних Сил України.
За допомогою концертів угорські волонтери хочуть продемонструвати усім, що їх серця б’ються з тими хто бореться за незалежність України.
“Нас болить смерть всіх полеглих. Співчуваємо родинам кожного загиблого, водночас поділяємо надію і тих, хто сподівається на краще майбутнє”, – каже голова організації доктор Габор Івані (Dr. Iványi Gábor )
Знаково, що на концерті Петера Балатоні були присутні і курсанти навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборон України.
Україно-угорська співпраця в галузі протидії культурній експансії антигуманного режиму російської федерації набирає обертів завдяки волонтерському руху і має значний потенціал для розвитку.

Наступний благодійний концерт під патронатом “Oltalom” (“Захист”) відбудеться 20 листопада в Ужгороді  за участі Петера Балатоні (Угорщина) та Йожефа Ерміня (Україна).
Гуманітаоні акції угорських волонтерів.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *