Угорський Генконсул побував на відкритті нового готелю на Берегівщині (ФОТО)

8 травня відбулося відкриття нового залу у готельно – ресторанному комплексі «Гелікон», що у с. Яноші. Цю святкову подію  відвідали голова Берегівської райдержадміністрації Іштван Петрушка та міський голова Берегова  Золтан Бабяк, генеральний консул Угорщини в м. Ужгороді  Бачкаі Йожеф,  та Генеральний консул Угорщини в Берегові Іштван Тот, народний депутат України, уродженець с. Яноші Іштван Гайдош, представники освіти, культури та духовенства, районні депутати.

геліконЗ вітальними словами до гостей звернувся директор комплексу «Гелікон» Тіберій Біров: «Дуже приємно усвідомлювати, що  справа твого життя матиме позитивні наслідки як для рідного села, так і для району, сприятиме розвиткові туризму та економіки у районі.» Тіберій  Біров також відмітив, що найбільшу підтримку він отримав від своєї дружньої сім’ї та друзів, без яких відкриття нового ресторану було б неможливим.

Урочисто відкрили новий зал ресторану директор комплексу «Гелікон» Тіберій Біров та депутат районної ради Андрій Бігарі, перерізавши символічні стрічки у кольорах національних стягів України та Угорщини.

DSC_0185Голова Берегівської райдержадміністрації Іштван Петрушка та міський голова Берегова  Золтан Бабяк нагородили Т. Бірова спільною грамотою за вагомий особистий внесок у розвиток економіки і туризму Берегівщини.

Україна у ці важкі часи потребує миру і єдності, так як і громада Закарпаття, де тісно переплелися культурні традиції, історична спадщина та особисті відносини різних націй, зокрема і угорської. Саме взаємоповага, дружба і добросусідські відносини українців та угорців на Закарпатті мають стати прикладом для всієї України.

Берегівська РДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *