Doc.ua запис до лікаря

Угорського прем’єра охороняли 60% особового складу Берегівського райвідділу міліції (ФОТО)

Берегівські правоохоронці здійснювали охорону громадського порядку під час робочого візиту Прем’єр – міністра Угорщини Віктора Орбана до міста Берегово.

Берегово розташовано на заході країни і безпосередньо межує з Угорщиною, тому не дивно, що місто часто з робочими візитами відвідують перші особи Республіки. Під час таких візитів основним завданням берегівських страж порядку є недопущення порушень громадського порядку під час проведення заходів та забезпечення безпеки іноземних гостей.

вызитВ п’ятницю, 26 вересня місто Берегово відвідав Прем’єр – міністр Угорської Республіки Віктор Орбан. Під час візиту іноземний гість узяв участь у святкових заходах з нагоди відкриття навчального року у Закарпатському угорському інституті імені Ракоці Ференца ІІ, що розташований на площі з однойменною назвою у центрі міста та завітав до реформаторської церкви де відбувалося богослужіння.

Вже на напередодні заходу, начальник місцевої міліції Микола Кириця довів до особового складу повну та найбільш ефективну розстановку сил на маршрутах слідування іноземної делегації. На охорону громадського порядку, відповідно до розпорядження керівника Берегівської міліції було задіяно більше60 відсотків особового складу районного відділу.

Перевірку готовності, співробітників Берегівського районного відділу міліції до забезпечення покладених обов’язків, щодо охорони громадського порядку під час урочистих заходів, було здійснено начальником управління громадської безпеки УМВС України в Закарпатській області підполковником міліції Ярославом Лебовичем, який особисто контролював дії працівників міліції під час забезпечення громадського порядку.

З метою недопущення порушень громадського порядку та швидкого реагування в разі необхідності, на базі Берегівського райвідділу міліції, були створені посилені оперативно-слідчі групи та оперативні штаби.

Допомогу, місцевим правоохоронцям, у забезпеченні безпеки дорожнього руху і безперешкодного проїзду на маршрутах пересування автомобілів іноземної делегації, надавали шістнадцять співробітників управління державної автомобільної інспекції в Закарпатській області та чотири екіпажі супроводу автомобілів спеціального призначення.

Візит Прем’єр – міністра Угорщини Віктора Орбана, до міста Берегово тривав чотири години. Учасниками заходів за участю іноземного гостя стало кілька тисяч осіб. Начальник Берегівського РВ УМВС Микола Куриця зауважив, що правоохоронцям вдалося гідно виконати покладені на них обов’язки щодо охорони громадського порядку та в результаті злагоджених і професійних дій міліціонерів, під час заходу, не допущено вчинення жодного правопорушення та надзвичайної події.

Яна Денисюк
Берегівський РВ УМВС

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *