Угорські прикордонники не визнають сертифікати вакцинації, які видають закарпатцям у Загоні

Угорські прикордонники не визнають сертифікати вакцинації, які видають закарпатцям у Загоні

Про незрозумілу поведінку працівників прикордонної поліції Угорщини повідомляють читачі видання. При спробі в’їзду в Угорщину у залізничному пункті пропуску «Чоп – Загонь» за сертифікатом виданим Медичним центром Збройних сил Угорщини, дані на якому зафіксовані трьома мовами – угорською, англійською, українською, угорські прикордонники  повідомляють, що вони не розуміють, що це за “папір” і вони визнають тільки пластиковий внутрішній паспорт вакцинації або міжнародні паспорти вакцинації. 

Хочеться зазначити, що персонал, який проводить вакцинацію у коректній і доброзичливій формі запевняє, що сертифікат вакцинації замінює пластиковий паспорт вакцинації, навіть більше того, у ньому зазначено і назву вакцини, котрою проведено щеплення, чого нема у пластиковому варіанті.

Така нескоординованість державних органів Угорщини завдає шкоди позитивним напрацюванням у галузі забезпечення вакцинації громадян України, що проживають на території Закарпатської області.

Мешканці Закарпаття можуть вакцинуватись у пунктах вакцинації на угорському боці в залізничному пункті пропуску «Чоп – Загонь», а також пунктах пропуску «Косино – Барабаш» та «Дзвінкове – Лоня».

2 Comments

  1. Всім, хто робів щеплення в Угорщині поянснюють , що цей документ є довідкою про факт вакцінації. а свідоцтво міжнародного зразка видають через 14 днів. видається через два тижні не просто так. Саме за цей період після вакцинації в організмі людини виробляються антитіла. Відтак, перетинати кордон без перешкод, із Міжнародним паспортом вакцинації можна, тільки враховуючи цей період часу.

  2. Через 14 днів видають пластикову карту вакцинаціії, яка є для внутрішнього користування на території Угорщини. З нею можна йти і отримати сертифікат міжнародного зразка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.