Угорські наці зазіхнуть на Закарпаття?

Угорські наці зазіхнуть на Закарпаття?

ковачІдеолог створення угорського Притисянського округу на території Закарпатської області, депутат Європарламенту від Угорщини Бейла Ковача  у Сімферополі заявив наступне: “Кримський народ, як і всі інші народи, має право висловлювати свою думку. В даному випадку шляхом референдуму. Цей референдум абсолютно законний. Демократія – є така річ, і народ має право визначати своє майбутнє…”.

Референдум у Криму абсолютно законний, вважає депутат Європарламенту від Угорщини Бейла Ковач (депутат Європарламенту від партії “Йоббік” ), який прибув на півострів для роботи міжнародним спостерігачем. Народ має право висловлювати свою думку і визначати своє майбутнє.

“Кримський народ, як і всі інші народи, має право висловлювати свою думку. В даному випадку шляхом референдуму. Цей референдум абсолютно законний. Демократія – є така річ, і народ має право визначати своє майбутнє”, – заявив Бейла Ковач на прес-конференції в Сімферополі.

Логічно припустити, що і щодо угорської громади Закарпаття у Бейли Ковача такі ж плани, як у Росії на Крим…

Раніше Бейла Ковач заявив, що Україна може розраховувати на підтримку в підписанні асоціації з ЄС лише за виконання певних умов. По-перше, беззаперечного виконання «Закону про основи мовної політики» , по-друге, негайного створення Притисянського округу на території Закарпатської області, з включенням туди населених пунктів, де переважає угорськомовне населення.

15 березня 2014 роки угорці Закарпаття відзначають сто шістдесят другу річницю початку революції 1848-1849 років – точку народження угорського націоналізму.

UA-reporter.com

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Угорські наці зазіхнуть на Закарпаття?”

  1. на свОї бУдарі мають повне право…. і без общєберегсагського референдуму. Власні екскременти є невід’ємною власністю кожного паскудника у своїх пачьмаґах…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *