Letyshops

Учора в Ужгороді волонтери акції “Серце до серця” зібрали понад 22 тисячі гривень

Учора в Ужгороді волонтери акції “Серце до серця” зібрали понад 22 тисячі гривень

Учора в Ужгороді, на площі Театральній, відбувся фінал благодійної акції “Серце до серця”, що цьогоріч відбулася під гаслом “Почуй світ!” і є тринадцятою за рахунком. Головною метою є збір коштів для дітей із вадами слуху, тож після закінчення проекту організатори планують закупити слухові апарати, а також обладнання для сурдологічного відділення Закарпатської обласної дитячої лікарні.

Загалом на фінальній частині проекту зібрали 22 тисячі 224 гривні. До акції долучилося півсотні волонтерів, із яких 30 збирали кошти. Найкращий результат показала Людмила Бескид, яка зібрала за день 3 тисячі гривень.

Сама акція цього року завершилася насиченою концертною програмою i тривала протягом трьох годин. За сцені виступило понад 200 вихованців “ПАДІЮНу”.

Прес-секретар акції Яна Тегза ділиться: “З кожним роком виникає більше довіри до цієї всеукраїнської благодійної акції. Багато людей під час концерту самі підходили до волонтерів і кидали гроші у скриньку. Приємно, що європейська практика волонтерства прижилася і в нас”.

Інф. та фото zak-kor.net

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *