Учора представили нового керівника Закарпатської митниці

Учора представили нового керівника Закарпатської митниці

Учора, 7 грудня, у Закарпатській ОВА відбувся брифінг Першого заступника Голови Держмитслужби Олександра Щуцького, який розповів представникам мас-медіа про першочергові завдання в митній системі у період повного блекауту через знеструмлення енергосистеми України після російських ударів.

Користуючись нагодою, посадовець також представив журналістам керівника Закарпатської митниці Олександра Семиргу.

Насамперед Олександр Щуцький зазначив, що останні російські обстріли спричинили масштабне відключення електрики по всій країні, в тому числі і на митних постах на кордонах. Тому керівництво Держмитслужби оперативно визначило пріоритетні завдання для всіх митниць, зокрема, для уникнення накопичення черг перед КПП, забезпечивши стабільний робочий режим пунктів пропуску.

Після представлення в.о. начальника Закарпатської митниці Олександр Семирга коротко розповів про себе, зазначивши, що в митних органах працює більше року, до цього працював у сфері бізнесу. Він також окреслив першочергові завдання, які реалізовуватиме в найближчий час.

Насамкінець Олександр Семирга розповів журналістам, що через Закарпатську митницю вже ввезено 6,8 тис.шт генераторів зі звільненням від сплати митних платежів на суму майже 50 млн грн. Він підкреслив, що не підлягають письмовому декларуванню генератори, вартість яких не перевищує 500 євро та вага яких до 50 кг, що ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі. Водночас наголосив, що обмеження щодо кількості, вартості та ваги генераторів, які ввозяться громадянами без сплати митних платежів, наразі відсутні, повідомили у пресслужбі Закарпатської митниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *