Letyshops

Учасники експедиції Ukraїner в Ужгороді розкажуть про свої плани

Ukrainer30 червня о 16:00 в приміщенні Прес клубу м. Ужгород (пл. Жупанатська, 15/4) відбудеться прес-конференція учасників експедиції Ukraїner.

Команда проекту вирушила в тур по Закарпаттю і вже встигла відвідати ромські поселення, дослідити природу Великоберезнянського і Перечинського районів, ознайомитись із життям відлюдників. На прес-конференції ви почуєте про перші враження та подальші плани експедиції, мету та цілі, які ставить перед собою медіа-проект Ukraїner.

ПРО ПРОЕКТ
Останні кілька десятків років українці активно емігрували або переїжджали до великих міст — поступово залишали свої землі, так нічого про них і не дізнавшись. Історії невеличких поселень не ставали медійними, а залишалися у родинних архівах і поступово затиралися у пам’яті.
Зазвичай, наша держава опиняється у фокусі світових ЗМІ через політичні та економічні проблеми, війну чи природні катаклізми. На противагу, та невелика кількість іноземців, що приїздять до України, описують її зовсім не так, як це роблять українські ЗМІ. Сторонньому оку Україна відкривається несподіваною, цікавою, непередбачуваною і кольоровою. Але якою бачать свою країну самі українці? Чому, повертаючись із закордону, в першу чергу вони звертають увагу на сірість, негатив, неввічливість та грубість великих міст. Можливо тому, що медійно Україна для самих українців не виглядає добре?
Внутрішній туризм в Україні розвинений слабо, розгалуженість транспортної системи залишає бажати кращого. Доволі багато українців взагалі ніколи не покидали межі своєї області. Ті ж із нас, хто багато подорожує Україною, можуть помітити, як мало ми знаємо про сусідні регіони і про свою країну в цілому. Для того, аби це змінити, ми започатковуємо Ukraїner — новий медіа-проект, який має на меті шляхом ретельних досліджень зрозуміти і сформулювати те, ким ми є.
Перша антропологічно-етнографічна експедиція триватиме півтора року і охопить усі 14 історичних регіонів України — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії.
Ukraїner цікаво розповідатиме пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей, мистецтво та їжу. За результатами експедиції ми плануємо створити сучасні путівники Україною кількома мовами. Що для цього потрібно? Перш за все — ваш читацький інтерес і довіра.

УЧАСНИКИ ЕКСПЕДИЦІЇ

Богдан Логвиненко, автор проекту. Відомий журналіст, блогер, музичний продюсер, письменник та мандрівник.

Дмитро Охріменко, відеограф. Засновник OHRIM Production, оператор, режисер мандрівник. Працював на кількох телешоу.

Тарас Ковальчук, фотограф. Один з кращих фотографів України, мандрівник, проводив майстер-класи і зйомки на усіх континентах.

Траян Мустяце, місцевий і фудблогер. Експерт зі здорової їжі. Викладач музики у школі в селі Дубове Закарпатської області.

prozak.info

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *