Учасники АТО не допустять земельного дерибану в Мукачеві (ДОКУМЕНТ)

Учасники АТО занепокоєні тим фактом, що визначення черговості надання земельних ділянок у межах міста проводяться не прозоро.

 22 травня представники громади Мукачева та учасники антитерористичної операції звернулися із відкритим зверненням до міського голови Золтана Ленд’єла.

Зокрема, у зверненні зауважують, що не дотримується черговість згідно часу подання заяв, а встановлюються квоти для солдатського та сержантського складу окремо від офіцерського.

Також, військових обурює той факт, що дані про тих, хто знаходиться у черзі ніде не оприлюднюються, адже самі учасники АТО знають, хто насправді знаходився у зоні бойових дій, а хто тільки “на папері”, йдеться у зверненні.

“Я повернувся з АТО, воював там, а бачу, що треба воювати і тут! Сьогодні ми вчергове завітали до міського голови і знову не почули нічого конкретного. Не для того ми стояли там, щоб тут на нас наплювали. Треба щось міняти, бо таке ставлення вже дістало. Можу вас запевнити, що як треба, то буду йти до кінця. Я не вже не боюся нікого крім Бога. З нами мають рахуватися. І, повірте, ми можемо за себе постояти. Чергового дерибана і безпрєдєла не буде! Найближчим часом будемо створювати спілку учасників АТО, щоб хлопцям було куди звертатися і спільно вирішувати проблеми”, – сказав учасник АТО Іван Пехньо.

Разом з тим, міський голова Мукачева Золтан Ленд’єл зазначив, що рішення по розподілу земельних ділянок прийматимуться з урахуванням думки військових і громади.

“На разі, це питання заморожене, ділянок на всіх не вистачає, і покищо ми не знаємо у який спосіб їх розподілити, щоб усі були задоволені. Думаю, було б справедливо в першу чергу надати ділянки сім’ям загиблих військових. При прийнятті рішень ми обов’язково будемо брати до уваги думку громади та учасників АТО”, – зауважив міський голова.

Також, ситуацію прокоментував координатор ГО “Народна Рада Мукачівщини” Юрій Кравчук.

“До нас звернулись військові і ми звичайно їх підтримаємо. Антитерористична операція проводиться не для того, щоб на ній і далі наживалися корупціонери! Увесь процес має бути максимально прозорим. Заради пам’яті загиблих у АТО ми зобов’язані дотримуватись основ демократії та прозорості прийняття рішень”, – сказав Кравчук.

Голос Карпат

нрм нрм2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Учасники АТО не допустять земельного дерибану в Мукачеві (ДОКУМЕНТ)”

  1. де де а у Мукачеві треба зробити запит на повний перелік земельних ділянок по-іменно і виставити в інтернет, щоб громада міста знала хто, де і скльки га мають в законом передбачуваному порядку земель, ділянок, наділів. Особливу увагу варто привернути до тих, хто працює у владі, обіймає державні посади, хто працює на клан Балогів, за які “заслуги” і кошти придбали різні земельні ділянки. Думаю цікаво буде не лише громадянам міста алей правоохоронним органам і люстраційним органам, яких роботу ще не відчули українці. Побачиом ху із ху!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *