Учасників АТО та ООС вакцинували в Ужгороді (відео)

Учасників АТО та ООС вакцинували в Ужгороді (відео)

34 учасників АТО та Операції об’єднаних сил вакцинували нині в Ужгороді. Про це повідомила координаторка об’єднання волонтерів Закарпаття Власта Рейпаші. Щеплення робили в міській поліклініці. Залишками вакцини прищепили також дружин двох ветеранів.

Ветеран Віктор Ільчук воював на сході України з 2017 до 2020 року. Торік він інфікувався коронавірусом. Чоловік розповів: “В листопаді я хворів на коронавірус. І в мене було пошкоджено 30% легенів. Я знаю, що таке коронавірус, тому я прийшов на щеплення”.Також щеплення зробили учаснику російсько-української війни Петру Марку. Коронавірусної інфекції в нього не було, вакцинувався для профілактики.

“Я вважаю, що це є обов’язковий і необхідний момент для профілактики захворювання і для себе особисто, і для оточуючих, щоб не наразити когось на небезпеку. Це мотиваційний чинник”, — розповів Петро Марко.Ветерану Сергію Шишканинцю щеплення зробили тиждень тому. Каже: через кілька годин після цього у нього піднялася температура та боліла рука. Наступного дня ці симптоми зникли. “Я ще є волонтером, тому з різними людьми після COVID-19 спілкуюся. Тож була нагальна необхідність, щоб я провакцинувався. Було в мене поранення, була контузія. Вона впливає на судини, але все добре в мене. І тиждень уже пройшов, почався другий”, — додав військовослужбовець.

Кожен охочий вакцинуватися має заповнити інформаційну форму, каже лікарка Мар’яна Маланич: “Надається дозвіл на щеплення, медсестра вводить вакцину, і 30 хвилин після вакцинації людина перебуває під нашим наглядом”.

Це перша група ветеранів, яких вакцинували в Ужгороді, каже координаторка об’єднання волонтерів Закарпаття Власта Рейпаші.

“Надіюсь, що ми будемо запрошувати ще. Сьогодні перший день вакцинування. Два дні тому оголосили, що будуть щепити ветеранів АТО та учасників бойових дій. Зголосилося 34 ветерани, які сьогодні прийшли”, — розповіла Власта Рейпаші.

За словами Власти Рейпаші, за шість тижнів ці ветерани мають отримати другу дозу вакцини.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.