Убивця собаки з Ужгорода пояснив свій вчинок… дитячими спогадами

убивця собакиУ п’ятницю, 4 березня, слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду заслухав клопотання Ужгородського відділу поліції про обрання запобіжного заходу підозрюваному у жорстокому поводженні з тваринами, – повідомляє  прес-служба Ужгородського міськрайонного суду.

Сторона обвинувачення зазначила, що наприкінці лютого ужгородець, перебуваючи напідпитку, відрізав голову собаці за допомогою мачете. Продовжуючи хуліганські дії, помістив відрізану голову до прозорого поліетиленового пакету, який носив по місту близько години.

Підозрюваний причетність до вчинення вказаного діяння не заперечував. У ході судового розгляду заявив: “Собака мене покусала, через певний час я повернувся, аби покарати її, й відрубав голову”. Подібна жорстокість, за словами підозрюваного, обумовлена також спогадами з дитинства.

Підозрюваному, на час проведення слідства та судового розгляду, заборонено виїжджати за межі Ужгорода, а також покладено обов’язок прибувати на кожну вимогу до правоохоронних органів.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *