У Закарпатті політичне життя сумнозвісного прізвища Балог взагалі увійшло у фазу повної і глибокої шизофренії – Ратушняк

Рата2Вражає цинізм влади. Так Вважає відомий політик із Закарпаття Сергій Рутушняк:
“Київський колгосп Януковича в ВРУ (більшість) з самого 30.09.2010р. спокійнісенько сидів і не пукав з приводу державного заколоту, здійсненого членами Конституційного суду, – а саме- ЗЛОЧИНУ, вчиненого групою осіб, що призвели до зміни державного устрою та ОСОБЛИВО ТЯЖКИХ НАСЛІДКІВ ДЛЯ НАРОДУ УКРАЇНИ І ДЕРЖАВИ, в цілому.

Не відкрито кримінальне впровадження, не відсторонені від посад, не вжито мір запобіжного заходу. Злочин по важкості вище тероризму, бандитизму, масового вбивства тощо. Наслідки цього заколоту очевидні. Безкарно розкрадено понад 60 млрд дол зовнішніх запозичень, узурповані всі гілки влади (також злочин), у владу вмоновано криміналітет і бандформування, які керують МВС і прокуратурою… доходи населення (реальна платіжоспроможність) снижуються 4-и роки поспіль.
Конституційне угруповання під ватажкуванням Стрижака А. відмінило голосування ВРУ, Вищого законодавчого органу, а голова ВРУ Литвин В. в злочинний спосіб оприлюднив (на що не мав жодного права) новий текст редакції Основного Закону.
Суть. В 2010-му можна було свиснути КСУ і прийняти неправове рішення, а зараз свиснути НЕЗЗЯ. Тому що Президенту так подобається керувать, а значит не хочеться свиснути бригаді “Стрижак і Ко” для відміни свого ж рішення.
Тим часом результати ТОГО голосування м’яко лягли в рідному Закарпатті. Ростуть у стрижаків торгівельні центри, їздять “Ламборджіні”, “Ферарі”…, малий Стрижак має місце в обласній раді (чи ви десь чули цього “яскравого” політика) і, … – готується очолити одну з майданних політичних сил в нашому краї. Це за таких і гинуть люди на Майданах. Браво!
У Закарпатті політичне життя сумнозвісного прізвища Балог взагалі увійшло у фазу повної і глибокої шизофренії. Вони з 1998 року – влада. Віджимали зі всього живого і мертвого… як і останні 4-и роки періода Януковича В.Ф…. І тут раптом Майдан, пару лимонів з портретами мертвих президентів Америки в чемодан і – Сєні (реноме – “Сєня- деньги вперёд” збережено), тут пацканчики, лунченки ін. політдістрофія мовчать, а балоги – бзец – опозиція.
І голосують за новий свій кооператив “Все Балогам” прямо у кріслі вищого представницького органу регіональної влади. ВОНО сидить у владі (голова Закарпатської обласної Ради), там же краде, там же дах контрабанді, відкати і ін. “державницькі” ділюги і ВОНО також в опозиції до цього,- т.б. до себе. Балоги і влада, Балоги і злодії, Балоги і в опозиції. До самих себе! Ура! І все очолюють. Права нога в опозиції до лівої, а гузиця одна. Шиза регоче, жиди плачуть, балоги крадуть і багатіють, електорат вже напружився і не продасться за 200 грн. Мінімум за 300. Далі все на круги своя. Хай живе наша рідна і співуча бидляча РЕВОЛЮЦІЯ!”

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *